Proszę czekać...

Demokracja 3 - Edycja Kolekcjonerska

Demokracja 3 - Edycja Kolekcjonerska

Dystrybutor: Positech Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 32.99 zł

lub 138.56 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Demokracja 3 - Edycja Kolekcjonerska w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Edycja Kolekcjonerska zawiera grę Demokracja 3 oraz 3 pakiety DLC: Klony i Drony, Ekstremizm, Inżynieria Społeczna.

W grze Demokracja 3 możemy zrealizować swe marzenia o zostaniu prezydentem lub premierem. W ten sposób sprawdzimy, czy nasze wyobrażenia, że poradzimy sobie lepiej z rządzeniem państwem, są możliwe do zrealizowania. W czasie zabawy musimy uporać się z takimi problemami, jak przestępczość, bezrobocie, dług publiczny, terroryzm czy zmiany klimatyczne. Aby utrzymać się przy władzy, musimy dbać o nastroje społeczne i reagować na poziom zadowolenia różnych grup społecznych.

W polskiej wersji gry Demokracja 3 pojawią się dodatkowe scenariusze, przygotowane przez Dariusza "Sir Haszaka" Michalskiego, znanego redaktora rubryki Jest taktycznie w magazynie Top Secret. Scenariusze te odzwierciedlają sytuację polityczną w Polsce. Pierwszy z nich skupia się na losach świeżo wyłonionego rządu, który przeforsowuje politykę "dobrej zmiany" i próbuje zdobyć przychylność wyborców przez obniżenie wieku emerytalnego czy wdrożenie programu 500+. Przed rządem tym stają także inne zadania - rozwiązanie problemu nierentownego górnictwa, starzenie się społeczeństwa czy zanieczyszczenie powietrza.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 1.8GHz Pentium 4 / Athlon XP 1700+
Karta graficzna: GeForce 210 / Radeon X600
Pamięć RAM: 1 GB
Hdd: 500 MB
System: Windows XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.