Proszę czekać...

Dead Rising 4

Dead Rising 4

Dystrybutor: Capcom
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 54.99 zł

lub 230.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Dead Rising 4 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Dead Rising 4 to survival-horror stworzony przez Capcom Vancouver. Akcja toczy się rok po wydarzeniach z Dead Rising 3 i 16 lat po wydarzeniach z pierwszej części serii. Gracze trafiają do miasteczka Willamette w Colorado, gdzie podczas przygotowań do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia wybucha epidemia zombie. Głównym bohaterem jest Frank West, były fotoreporter - protagonista znany z pierwszej części serii, którego zadaniem jest znaleźć źródło zarazy.

 

Dead Rising 4 oferuje ogromny, otwarty świat, pełen żądnych krwi, obrzydliwych, przemienionych ludzi. Wśród przeciwników znalazły się nowe rodzaje nieumarlaków: Fresh, czyli człowiek przeobrażający się na oczach bohatera, szybszy i zwinniejszy niż typowy zombie, a także Evo, - sprytny niczym prawdziwy drapieżnik.

 

W starciu z hordami niebezpiecznych przeciwników Frank wykorzystuje rozmaite rodzaje pojazdów i zaimprowizowanej broni, którą można znaleźć w świecie gry lub samodzielnie stworzyć z przedmiotów codziennego użytku. Wśród najciekawszych i najśmieszniejszych gadżetów znajdziemy piły łańcuchowe przymocowane do wioseł, piłki z ładunkami wybuchowymi i wózek inwalidzki z karabinami maszynowymi. Najpotężniejsze moce zapewnia kombinezon EXO, pozwalający zmasakrować nawet największe grupy zombie za pomocą np. wyrwanych świateł ulicznych bądź innych elementów otoczenia.

 

W przeciwieństwie do poprzednich części Dead Rising, w grze nie ma licznika odmierzającego czas do końca zabawy. Gra oferuje tryb single-player oraz tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel i5-2400 lub AMD FX 6300
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 760 (2 GB) lub AMD Radeon HD 7850 (2 GB)
Pamięć RAM: 6 GB
Hdd: 50 GB
System: Windows 7 64 bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.