Proszę czekać...

Darksiders Genesis

Darksiders Genesis

Dystrybutor: Airship Syndicate
Język:


Platforma:
Cena sugerowana: 129.99 zł
Twoja cena: 104.99 zł

lub 440.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Darksiders Genesis w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Od zarania dziejów Rada utrzymywała równowagę w istnieniu życia. Wypełniający ich rozkazy jeźdźcy Apokalipsy, Nefilimowie (potężne istoty zrodzone z nienaturalnego przymierza aniołów i demonów), przysięgli służyć Radzie, otrzymując w zamian niesamowite moce. Jednakże moce te zostały okupione ogromnym kosztem: jeźdźcy dostali rozkazy użycia swojej nowej siły do zgładzenia reszty swoich pobratymców. Doprowadziło to do krwawej wojny w Edenie, w której jeźdźcy, wypełniając wolę Rady, zgładzili Nefilimów.

Wciąż wstrząśnięci wydarzeniami w Edenie, Wojna oraz Waśń dostali nowe zadanie – Lucyfer, enigmatyczny i zwodniczy król demonów knuje spisek, by zmącić panującą równowagę, przyznając władzę i moce władcom demonów w Piekle. Wojna oraz Waśń muszą dopaść tych władców, zebrać informacje i ostatecznie wywalczyć sobie drogę przez mroczny, demoniczny spisek, który grozi zaburzeniem równowagi na wieki i zniszczeniem wszelkiego istnienia.

DARKSIDERS: GENESIS to połączenie akcji i przygody, w której przedzierasz się przez hordy demonów, aniołów i wszystkiego, co pomiędzy w drodze do Piekła i z powrotem, wykorzystując broń palną i białą. Genesis pozwala graczom zobaczyć świat DARKSIDERS sprzed wydarzeń z oryginalnej gry oraz wprowadza jeźdźca Apokalipsy – Waśń.

- Wojna oraz Waśń otrzymali nowe zadanie do wykonania.
- Lucyfer spiskuje i przyznaje władze i moce władcom demonów w Piekle.
- Wojna oraz Waśń muszą dopaść tych władców.
- Wywalcz swoją drogę przez mroczny, demoniczny spisek, który grozi zaburzeniem równowagi na wieki i zniszczeniem wszelkiego istnienia

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.