Proszę czekać...

Darksiders Complete

Darksiders Complete

Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Darksiders Complete w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Darksiders Complete Collection zawiera Darksiders Warmastered Edition oraz Darksiders 2 Deathinitive Edition (plus soundtrack).

 

Głównym bohaterem Darksiders jest jeden z czterech jeźdźców apokalipsy - Wojna, który został oszukany przez siły zła i przedwcześnie doprowadził do rozpoczęcia końca świata. Oskarżony o złamanie świętego prawa i spowodowanie rozpoczęcia walk między siłami Piekieł i Niebios, zostaje pozbawiony swych mocy. Ma jednak szansę odzyskać honor i zachować życie - musi udać się na Ziemię, opanowaną przez demoniczne siły, odnaleźć winnych i wymierzyć karę. Na jego drodze staną nie tylko piekielne zastępy, ale też żądni zemsty aniołowie.

 

Darksiders II: Deathinitive Edition pozwala wcielić się w Śmierć, czyli jednego z czterech jeźdźców apokalipsy, który musi pomóc swojemu bratu, Wojnie, a także uratować świat. Gdy wydaje się, że apokalipsa to najgorsze, co mogło spotkać mieszkańców Ziemi, dochodzi do nieoczekiwanego zwrotu akcji, który sprawia, że bohater musi zmierzyć się z jeszcze większym zagrożeniem. Czy będzie w stanie zdjąć pradawną klątwę i przywrócić dawny porządek?

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.0Ghz Intel Core 2 Duo Processor or AMD
Karta graficzna: NVIDIA 9800 GT 512 MB Video Card or AMD equivalent
Pamięć RAM: 2 GB
System: Windows XP, Windows Vista SP1 or Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.