Proszę czekać...

Dark Souls - Prepare to Die Edition

Dark Souls - Prepare to Die Edition

Dystrybutor: FromSoftware
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 129.99 zł
Twoja cena: 99.99 zł

lub 419.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Dark Souls - Prepare to Die Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Dark Souls przenosi graczy do mrocznego świata fantasy, w którym wcielamy się w wykreowanego przez siebie bohatera, a nasze zadanie polega na wykonywaniu rozmaitych, coraz bardziej skomplikowanych i trudnych zadań. Twórcy przygotowali rozbudowaną fabułę zapewniającą kilkadziesiąt godzin rozgrywki – gra jest znacznie bardziej złożona niż Demon's Souls.

 

Rozgrywka w Dark Souls skupia się na walce, przeprowadzaniu dialogów z napotkanymi postaciami, rozwijaniu naszej postaci i poszerzaniu wachlarza jej umiejętności. Przeciwników likwidujemy za pomocą różnorodnych typów broni, w tym wielu nowych, jak i przy wykorzystaniu czarów oraz zaklęć.

 

Dark Souls posiada znacznie ulepszoną oprawę graficzną oraz udoskonalony system fizyki. Na uwagę zasługuje również płynna rozgrywka . Produkcja ta nie zawiera podziału na poziomy, jak Demon's Souls. Gracz po prostu zwiedza kolejne tereny, w których zmaga się z zadaniami, wrogami oraz przeciwnościami losu.

 

Dark Souls: Prepare to Die Edition zawiera rozszerzenie Artorias of the Abyss, które oferuje nowy wątek fabularny osadzony, rzecz jasna, w świecie Lordran. Gracz wyrusza do królestwa magii Oolacile i ma za zadanie je ocalić. Rozszerzenie wzbogaca grę o nowe lokacje, nowych przeciwników, nowych bossów, nowe postacie fabularne, nowe rodzaje broni, nowe zbroje oraz bonusowe wyzwania.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2.6 GHz lub lepszy
Karta graficzna: GeForce 8800 GT
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 4 GB HD
System: Windows XP / Vista / Windows 7
Inne: Połączenie internetowe

Zaloguj się, żeby dodać opinie.