Proszę czekać...

Dark Souls III - Deluxe Edition

Dark Souls III - Deluxe Edition

Dystrybutor: FromSoftware
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 299.99 zł
Twoja cena: 139.99 zł

lub 587.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Dark Souls III - Deluxe Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Deluxe Edition zawiera grę oraz Season Pass.

Dark Souls III to RPG akcji stworzone przez utalentowane studio From Software i wydane dzięki Bandai Namco. Gra jest kolejną odsłoną kultowego cyklu, który charakteryzuje się przede wszystkim niesamowitym systemem walki i bardzo wysokim poziomem trudności.

W grze Dark Souls III przenosimy się do krainy Lothric, a fabułę poznajemy – tak jak w poprzednich odsłonach – rozmawiając z napotkanymi postaciami, czytając opisy przedmiotów i przyglądając się kolejnym obiektom otoczenia. Historia nie jest zatem opowiedziana w tradycyjny sposób – przerywniki filmowe są tu rzadkością, nie mamy także wielu opcji podczas dialogów (możemy jedynie wybrać odpowiedź twierdzącą lub przeczącą).

Dark Souls III oferuje wiele zróżnicowanych lokacji, które przemierzamy, sterując uprzednio stworzonym bohaterem. W kreatorze definiujemy klasę naszego protagonisty, ale tylko od nas zależy, jak rozwiniemy go podczas rozgrywki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by potężny wojownik stał się czarodziejem lub na odwrót. Gra oferuje pełną dowolność w tym aspekcie, zachęcając do wypróbowania poszczególnych elementów wyposażenia (do wyboru miecze, topory, kusze, łuki oraz tarcze) i zaklęć podzielonych na kilka kategorii.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i3-2100 / AMD® FX-6300
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce GTX 750 Ti / ATI Radeon HD 7950
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 25 GB
System: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit Windows 10 64bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.