Proszę czekać...

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition

Dystrybutor: CD Project Red
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 249.99 zł
Twoja cena: 159.99 zł

lub 671.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition (zawiera Cyberpunk 2077 + Phantom Liberty) w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie GOG.Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

GRAJ WYJĘTYM SPOD PRAWA NAJEMNIKIEM
- Zostań cyberpunkiem, uzbrojonym po zęby wolnym strzelcem, i stań się legendą najbardziej niebezpiecznego miasta przyszłości.
- Korporacyjne tłuste koty, terroryzujące miasto gangi oraz inne cyberpunki — zniszcz każdego, kto stoi pomiędzy tobą a kolejną lukratywną fuchą.
- Używaj zróżnicowanego arsenału, który możesz dostosować do swojego stylu gry, i korzystaj z umiejętności hakerskich oraz cybernetycznych ulepszeń.
- Wydawaj kasę na ciuchy, jeszcze potężniejsze wszczepy i giwery albo fury i motocykle.

POZNAJ SMAK ŻYCIA W MIEŚCIE PRZYSZŁOŚCI
- Witaj w Night City — stworzonym z rozmachem mieście przyszłości, w którym zatracisz się bez pamięci.
- Odkrywaj uroki i mroczne sekrety gigantycznej metropolii przyszłości: przemierzaj pogrążone w konflikcie terytoria gangów, handluj w tętniącym życiem śródmieściu i napadaj na oazy korporacyjnych gigantów.
- Pracuj dla zdesperowanych celebrytów, rób interesy z typami spod ciemnej gwiazdy, spiskuj ze zbuntowanymi sztucznymi inteligencjami — w tym świecie nie ma przyjaciół, a każdy chce ci wbić nóż w plecy.

UKRADNIJ TECHNOLOGIĘ DAJĄCĄ WIECZNE ŻYCIE
- Zdobądź najpotężniejszy wszczep w Night City i zmierz się z tymi, którzy trzęsą miastem.
- Podejmuj skomplikowane wybory, które zadecydują o przebiegu historii i losach napotykanych postaci.
- Zdecyduj, kim chcesz zostać i czy moc, która wpadła ci w ręce, stanie się darem czy klątwą.

 

Cyberpunk 2077: Widmo wolności to pierwsze rozszerzenie do gry RPG Cyberpunk 2077, które wzorem podstawowej wersji przygotowane zostało przez studio CD Projekt RED. Tytuł dodaje do oryginalnej historii rozbudowany wątek fabularny utrzymany w klimacie thrillera szpiegowskiego, wprowadza nową dzielnicę Dogtown, jak również szereg usprawnień do modelu rozgrywki. Akcja rozszerzenia osadzona jest między wydarzeniami znanymi z Cyberpunka 2077.
 

 

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.