Proszę czekać...

Crysis Trilogy

Crysis Trilogy

Dystrybutor: Crytek
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 119.99 zł
Twoja cena: 124.99 zł

lub 524.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Crysis Trilogy w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Trylogia Crysis zawiera: Crysis, Crysis: Warhead, Crysis 2 Maximum Edition, Crysis 3 Digital Deluxe Edition oraz Crysis 3: Zaginiona Wyspa.

Zagrożenie ze strony Cepidów jest coraz większe, ale Ty nie masz zamiaru oddać Ziemi w ręce wrogiej rasy kosmitów bez walki. Masz nanokombinezon i dostęp do zaawansowanej technologii wojskowej, która pomoże ci prześcignąć przeciwników i zaatakować ich z całą mocą. Dodatkowo tryb maskowania i skradania pozwoli Ci niezauważenie poruszać się po polu bitwy.

Niezależnie od tego, jak wykorzystasz swój nanokombinezon, możesz walczyć we własnym stylu: przypuścić szturm lub zaskoczyć wroga szybkim, przemyślanym atakiem. Zatem gotuj się i do boju!

- Kampania dla jednego gracza. Poznaj historię inwazji obcych na Ziemię w rozbudowanym trybie fabularnym wszystkich trzech części Trylogii Crysis.
- Koncentracja na grze wieloosobowej. Każda gra z Trylogii Crysis pozwala grać długie godziny dzięki rozbudowanym trybom gry wieloosobowej, ciekawym mapom i potężnemu uzbrojeniu.
- Wszystkie gry i dodatki. Jeśli to wydaliśmy, to ta kolekcja to zawiera, łącznie z dodatkiem do Crysis zatytułowanym Crysis Warhead oraz dodatkiem do Crysis 3 pod tytułem Zaginiona Wyspa.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.