Proszę czekać...

Crusader Kings III

Crusader Kings III

Dystrybutor: Paradox Development Studio
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 179.99 zł
Twoja cena: 119.99 zł

lub 503.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Crusader Kings III w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Paradox Development Studio przedstawia kontynuację najpopularniejszej strategii w dziejach gatunku. Crusader Kings III to spadkobierca sięgającego daleko wstecz dziedzictwa wielkich strategicznych zmagań. Tym razem twój dom panujący zyskuje szereg nowych możliwości osiągnięcia dynastycznego sukcesu.

HISTORIA
- Wybierz dom panujący lub arystokratyczny ród w jednym z wielu państw na mapie, która rozciąga się od Islandii po Indie, od koła podbiegunowego północnego po Afrykę Środkową.
- Pokieruj losami dynastii na przestrzeni wieków, zapewniając bezpieczeństwo i władzę każdemu kolejnemu pokoleniu. Zdobywaj nowe terytoria i tytuły, aby utrwalić swe dziedzictwo.
- Wykaż się monarszą mądrością, skupiając wokół siebie władze religijne, lub wykaż inicjatywę i działaj na własny rachunek: doprowadź do rozłamu i daj początek nowemu wyznaniu, zyskując chwałę na wieki lub skazując siebie na wieczne potępienie.
- Rycerze, powstania chłopskie, pielgrzymki, najazdy wikingów… Poczuj dramaturgię i zachwyć się przepychem wieków średnich.

POSTAĆ
- Wybierz jeden z pięciu dostępnych stylów życia, doskonaląc wojskowe strategie lub umiejętność zarządzania królestwem.
- Dobieraj cechy postaci wpływające na jej zachowanie, ale lepiej nie postępuj wbrew czyjejś naturze! Napięcie wynikające z życia w narzucony sposób może skutkować zupełnie nowymi kłopotami!
- Wybieraj odpowiednich opiekunów dla swych następców lub wychowuj ich samodzielnie. Co jednak uczynisz, gdy prawowity spadkobierca nie zdoła sprostać twym oczekiwaniom?
- Skłonne do przemocy postaci mogą zyskać budzącą przerażenie reputację okrutnika, przed którym potulni poddani będą kulić się ze strachu inspirowanego twoimi działaniami

WOJNA
-  Werbuj zbrojne jednostki i potężnych przedstawicieli rycerstwa, aby zasilić szeregi monarszej armii.
- Opracowuj nowe technologie, aby pomnażać bogactwo i potęgę twojego władztwa.
- Wynajmuj zaciężnych żołnierzy i zakony rycerskie, gdy będziesz prowadzić wojny na dużą skalę.
- Zadbaj o dodatkowy dochód, biorąc dla okupu zakładników i organizując najazdy na sąsiadów.

INTRYGI
- Zlecaj swojemu asowi przeszpiegów wykrywanie spisków knutych przeciw twej dynastii i panowaniu.
- Werbuj wichrzycieli, którzy pomogą ci w snuciu intryg, dzięki którym osłabisz lub zamordujesz każdego, kto stanie ci na drodze do władzy.
- Uwódź inne postaci z miłości lub po to, by poszerzyć swe polityczne wpływy.
 Gromadź informacje z myślą o stosowaniu szantażu lub domagaj się spłaty długu wdzięczności, gdy w celu realizacji planów trzeba będzie poszerzyć posiadane wpływy.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.