Proszę czekać...

Company of Heroes 3

Company of Heroes 3

Dystrybutor: Relic Entertainment
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 64.99 zł

lub 272.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Company of Heroes 3 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Legendarna seria gier strategicznych powraca! Company of Heroes 3 to niepowtarzalne połączenie akcji, taktyki i strategii. Decyduj o wyniku zaciętych bitew toczących się w czasie rzeczywistym i wydawaj rozkazy jako generał, sprawując kontrolę nad całą kampanią, w której każdy wybór ma znaczenie.

Przytłaczaj przeciwników dzięki znanym i nieznanym frakcjom, jednostkom oraz międzynarodowym grupom bojowym. Dowodź siłami naziemnymi, powietrznymi oraz morskimi i buduj linie zaopatrzeniowe, żeby kłaść kres ofensywie wroga na nowej dynamicznej mapie kampanii – żadna gra już nigdy nie będzie taka sama! Graj we własnym tempie w trybach kampanii i potyczek, zanim rzucisz się w wir oszałamiającej gry wieloosobowej.

Odkrywaj nieopowiedziane dotąd historie zachwycającego śródziemnomorskiego teatru wojny z podatnym na zniszczenia otoczeniem nowej generacji, napędzanym mocą opracowanego przez Relic silnika Essence Engine.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.