Proszę czekać...

Company of Heroes 2 - All Out War Edition

Company of Heroes 2 - All Out War Edition

Dystrybutor: Relic Entertainment
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 69.99 zł

lub 293.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Company of Heroes 2 - All Out War Edition (Edycja wojny totalnej) w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Company of Heroes 2: Edycja wojny totalnej obejmuje całą wydaną zawartość oraz dodatkowo cyfrowy sountrack i artbook:
- Kampania radziecka
- Ofensywa w Ardenach
- Armie frontu zachodniego
- Wojska brytyjskie
- Wszystkie scenariusze teatru wojny
- Dowódców ze wszystkich DLC

Company of Heroes 2: Edycja wojny totalnej to najlepsza strategiczna czasu rzeczywistego dziejąca się podczas II wojny światowej. Doświadcz wojny w Europie jak nigdy dotąd. Poprowadź swoje siły do historycznych zwycięstw w dwóch epickich kampaniach, od Stalingradu po bitwę o Ardeny.

Dowódź pięcioma wyjątkowymi frakcjami w niesamowitej gamie scenariuszy, zarówno potyczek jak i dla wielu graczy. W tych ekscytujących dodatkach Theatre of War czekają na gracza wyzwania i niezwykle intensywne misje w trybie współpracy. Opanuj do perfekcji wyjątkowe elementy definiujące tę serie, takie jak: osłony, zasięg wzroku, powstrzymywanie wroga i linie zaopatrzenia, aby osiągnąć zwycięstwo.

Całości dopełnia powalająca oprawa wizualna. Realistyczna fizyka i niesamowite szczegóły pozwalają zanurzyć się w ciągle zmieniających się, przez zniszczenia środowisku. Doświadcz bitwy, podczas gdy pojazdy miażdżą barykady, artyleria demoluje krajobraz, a pękający pod gąsienicami czołgów lód niszczy groby żołnierzy. Takie jest właśnie Company of Heroes 2: Edycja wojny totalnej.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.