Proszę czekać...

Command & Conquer 4 Tyberyjski Zmierzch

Command & Conquer 4 Tyberyjski Zmierzch

Dystrybutor: Electronic Arts
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 129.00 zł
Twoja cena: 26.99 zł

lub 113.36 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Command & Conquer 4 Tyberyjski Zmierzch w wersji elektronicznej. Zakupiony kod należy wpisać w programie ORIGIN, co umożliwi ściągnięcie gry z oficjalnych serwerów.Czwarta część Command & Conquer kontynuuje opowieść znaną z poprzednich odsłon i przedstawia także konkluzję całej historii związanej z Tiberium.

W roku 2062 ludzkość znalazła się na krawędzi zniszczenia. Tyberium, tajemnicza, krystaliczna substancja niewiadomego pochodzenia, która od dziesięcioleci pustoszyła Ziemię i wywołała wieloletni konflikt pomiędzy Globalną Inicjatywą Obronną (GDI) oraz Bractwem Nod, doprowadziła do sytuacji, w której planeta przestała nadawać się do zamieszkania. W samym środku kryzysu, Kane, prorok i przywódca Nod, wyszedł z ukrycia, aby przekazać GDI wiadomość, iż opracował system pozwalający kontrolować Tyberium i zapanować nad jego mocą. Ale nie mógł zbudować Sieci kontroli tyberium" bez współpracy z GDI. W ten oto sposób, dwie wrogie frakcje - GDI oraz Nod - weszły w desperacki i nieoczekiwany sojusz, aby powstrzymać tyberium przed zniszczeniem ludzkości.

Teraz, po 15 latach prac, sieć jest niemal gotowa. Tyberium znajduje się pod ścisłą kontrolą, a nasza przywrócona do życia planeta jest u szczytu nowej epoki postępu i dobrobytu. Jednak dopiero teraz zaczęto poważnie zastanawiać się, dlaczego Kane zaoferował swą pomoc i co będzie chciał otrzymać w zamian. Pytania te doprowadzą do dramatycznego, finalnego aktu w opowieści o tyberium.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 lub lepszy
Karta graficzna: minimum 256 MB pamięci, shader model 3
Pamięć RAM: 1 GB
Hdd: 10 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.