Proszę czekać...

Civilization VI

Civilization VI

Dystrybutor: Firaxis
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 249.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Civilization VI w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Civilization VI to kolejna odsłona bestsellerowego cyklu, który rozszedł sie w liczbie niespełna 33 milionów egzemplarzy (z czego 8 milionów dotyczy samej Civilization V). Gra powstała oczywiście w studiu Firaxis Games.

Sygnowana nazwiskiem legendarnego projektanta strategia turowa Civilization VI ponownie oferuje możliwość rozwijania swojego imperium od epoki kamienia łupanego aż po informacyjną. Mapa świata przedstawia rozrost miast w widoczny sposób, dzięki czemu gracze mają znacznie większy wpływ na rozwój swoich ziem i moga wchodzić w rozmaite interakcje ze światem.

Civilization VI to nie tylko bitwy i wojny, których wygrywanie umożliwia poszerzanie granic swojego imperium, ale także szukanie nowych technologii, rozwój kulturowy, dyplomacja, odblokowywanie wzmocnień w celu zwiększenia tempera rozwoju historycznego cywilizacji i wiele, wiele innych.

Choć gra adresowana jest głównie do weteranów, Civilization VI zawiera liczne samouczki, które pozwolą nowym graczom zapoznać się z zasadami rozgrywki i cieszyć sie wszystkimi rozwiązaniami, jakie gra ma do zaoferowania. Civilization VI to nie tylko rozgrywka w trybie dla jednego gracza, ale także scenariusze w trybie wieloosobowym. Poszczególne zadania skonstruowano tak, by użytkownicy mogli je ukończyć w trakcie jednej sesji.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i3 2.5 Ghz / AMD Phenom II 2.6 Ghz
Karta graficzna: 1 GB / AMD 5570 / nVidia 450
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 12 GB
System: Windows 7 x64 / Windows 8.1 x64 / Windows 10 x64
Inne: DirectX 11

Zaloguj się, żeby dodać opinie.