Proszę czekać...

Civilization V EU

Civilization V EU

Dystrybutor: Cenega
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 119.00 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Civilization V w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Seria, która zdefiniowała gatunek gier strategicznych, Cywilizacja, powraca w najnowszej odsłonie pod tytułem "Sid Meier's Civilization V" . Civilization V odnowi podejście do klasycznych strategii turowych, dzięki zastosowaniu nowego, zdumiewającego silnika zbudowanego specjalnie na potrzeby tej flagowej odsłony serii Civilization. Gra została przygotowana przez studio Firaxis Games.

Gracze otrzymają zupełnie nowy system bitew, pogłębioną możliwość dyplomacji i masę rozszerzonych opcji, które dostarczą niezapomnianych przeżyć na wiele godzin. Szansa obrony i rozbudowy swojej cywilizacji na drodze do stworzenia największego światowego imperium nadarzy się już tej jesieni na komputerach PC.
Civilization V wyznacza dla serii nowy kierunek wraz z wprowadzeniem do mapy rozgrywki podziału na sześciokątne pola. To jeszcze więcej strategii, bardziej realistyczna rozgrywka i możliwość bardziej szczegółowej eksploracji obszaru gry. Nowy silnik zapewnia spektakularne efekty graficzne, które przybliżą graczy do prawdziwego doświadczenia Cywilizacji. Po raz pierwszy w historii serii przywódcy nacji będą w pełni animowani i w czasie interakcji z graczami będą mówić w swoim ojczystym języku. Wojny między narodami będą naprawdę epickie, dzięki widokowi armii dominujących na mapie, a sama walka będzie bardziej ekscytująca i intensywna niż do tej pory. Dodatek w postaci broni dystansowych umożliwi graczom prowadzenie ostrzału zza linii frontu, wymuszając bardziej przemyślane strategie na polu bitwy. Poza szeregiem nowych opcji debiutujących w samej rozgrywce, Civilization V wprowadzi rozszerzone narzędzia dla społeczności, możliwość modowania i opcje gry wieloosobowej.

Charakterystyczne cechy:

  • Wiarygodny świat: Cywilizacja to więcej niż tylko gra - urzekająca grafika i wierne odgłosy wciągają przyszłych imperatorów do pracy nad lepszym jutrem. Civilization V oferuje nieograniczoną różnorodność i realizm mapy gry, którą odkrywasz i którą walczysz.
  • Przyjazny dla użytkownika interfejs: Intuicyjny interfejs przyciągnię do zabawy zarówno weteranów, jak i początkujących strategów. Szereg zaufanych doradców wyjaśni wszystkie opcje gry i podpowie w kluczowych decyzjach.
  • Wielkie bitwy: Walka będzie bardziej ekscytująca. Bitwy wydają się naprawdę masowe, dzięki rozstawiającej się po całym krajobrazie armii. Wprowadzenie do rozgrywki zasięgowego ostrzału umożliwia teraz prowadzenie walki na odległość zza linii frontu, zmuszając graczy do bardziej przemyślanej strategii.
  • Żywa historia: Napisz własną wersję historii za każdym razem, gdy grasz! Wybierz jedną z 18 historycznych cywilizacji, które poprowadzisz od epoki kamienia po erę wypraw w kosmos na drodze do stworzenia największego imperium na globie.
  • Poprawiona opcja dyplomacji: Negocjuj z najbardziej przebiegłymi historycznymi władcami, z których każdy ma zaimplementowany własny model osobowościowy i plan zwycięstwa. Umiejętna dyplomacja będzie zależeć od odpowiednio utrzymywanych realcji z innymi liderami, handle, przekupstwa i ogólnego, przyjaznego lub wrogiego nastawienia.
  • Społeczeństwo: Baw się z innymi użytkownikami Civ przez Internet lub pocztę e-mail, albo graj lokalnie poprzez LAN lub tryb hotseat (zmieniając się przy jednym komputerze). Dziel się scenariuszami kampanii, porównuj wyniki i odwiedzaj strony fanowskie nie wychodząc z gry. Poczuj jak wielką rodziną są civomaniacy!
  • Modowanie: Dodane do gry narzędzia moderskie umożliwią graczom możliwość dowolnej modyfikacji w sposób, jaki chcą.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo
Karta graficzna: GeForce 7900 GS
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 8 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.