Proszę czekać...

Civilization IV: The Complete Edition

Civilization IV: The Complete Edition

Dystrybutor: Firaxis Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Civilization IV: The Complete Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Sid Meier’s Civilization IV to jedyna w swoim rodzaju gra strategiczna, oferująca graczom możliwość poprowadzenia wybranego przez nich narodu od zarania dziejów człowieka po erę kosmiczną i stania się największym władcą, jakiego świat kiedykolwiek widział.

 

Civilization IV: The Complete Edition zawiera oryginalną klasyczną strategię oraz dwa pakiety rozszerzeń i samodzielną grę Colonization w jednym cyfrowym pakiecie.

 

Sid Meier’s Civilization IV

- Żyjący Świat w 3D – Szczegółowe środowisko, w którym zwierzęta wędrują, a dym w małych chatach kłębi się w powietrzu, umieszczone w tętniącym życiem kolorowym świecie.
- Innowacyjne funkcje – Wielcy Ludzie, Święte Miasta, misjonarze, zmienna skala rozgrywki, nowe jednostki lądowe, morskie i powietrzne, a także mnóstwo nowych wiadomości o społeczeństwie.

 

Dodatek Warlords

- Nowi Liderzy i Cywilizacje – Jeszcze więcej spośród największych dowódców wojskowych w historii, w tym Shaka, Wang Kon i Cezar August, oraz sześć zupełnie nowych cywilizacji.
- Nowe Scenariusze – osiem nowych scenariuszy, w tym Podboje Aleksandra, Powstanie Rzymu, Czyngis Chan i więcej!

 

Dodatek Beyond the Sword

- Największy dotychczas wydany dodatek do Cywilizacji – Ogromne uzupełnienie o 10 cywilizacji, 64 budynki, 11 scenariuszy, 5 cudów, 6 technologii, korporacje, nowy system szpiegostwa i rozbudowane szlaki handlowe.
- Scenariusze – Spodziewaj się niespodziewanego – 11 dodatkowych scenariuszy obejmuje zasiedlanie nowych światów w Final Frontier, walkę z zombie w Afterworld, podbój średniowiecznej Europy Zachodniej w Charlemagne i wiele więcej.

 

Sid Meier's Civilization IV: Colonization

- Klasyczny projekt Gry – Strategiczny klasyk Colonization zostaje zrekonstruowany ze wspaniale udoskonaloną grafiką, jednak z zachowaniem słynnej wciągającej rozgrywki i nieskończonej frajdy, elementów charakterystycznych dla gier Sida Meiera.
- Stwórz nową nację – Graj jako Anglicy, Hiszpanie, Francuzi lub Holendrzy i wyrusz do zupełnie nowego świata w poszukiwaniu wolności od twojej pełnej ucisku ojczyzny.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.