Proszę czekać...

Civilization: Beyond Earth - Rising Tide

Civilization: Beyond Earth - Rising Tide

Dystrybutor: Firaxis Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 79.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - Rising Tide w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Dodatek Rising Tide wymaga podstawowej edycji gry Civilization: Beyond Earth.

 

Radość po opuszczeniu Ziemi przez pierwszą falę wielkich statków kolonizacyjnych nie trwała długo. Ci, którzy zostali, rozpoczęli krwawy bój o szybko wyczerpujące się zasoby spustoszonej rodzimej planety. W tym niespokojnym czasie uformowały się dwie nowe frakcje. Nie kierowały się one idealizmem swoich przodków, lecz oportunizmem, siłą, brakiem litości, a przede wszystkim oddaniem sprawie własnego przetrwania. 

Dziś, wiele dziesięcioleci po lądowaniu na nowej planecie, dumni pionierzy z pierwszych ekspedycji pozaziemskich spoglądają w niebo i widzą, jak ciemnieją na nim statki nowej fali kolonistów. 

Gra Beyond Earth pozwoliła serii Civilization opuścić realia historyczne i rozpocząć eksplorację możliwej przyszłości w świecie science fiction. Rising Tide wyprowadza Beyond Earth na zupełnie nowe tereny na lądzie i pod wodami planety, dając Ci jednocześnie więcej możliwości i rozwiązań dyplomatycznych, z których możesz korzystać, rozgrywając kolejną „jeszcze tylko jedną turę” i kierując swoją frakcję ku nowej wizji ludzkości. 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz / AMD Athlon X2 64 2.0
Karta graficzna: 256 MB ATI Radeon HD 3650 / better, 256 MB nVidia 8800 GT
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 13 GB
System: Windows Vista (SP1) / 7 / 8 / 8.1

Zaloguj się, żeby dodać opinie.