Proszę czekać...

Civilization: Beyond Earth

Civilization: Beyond Earth

Dystrybutor: Firaxis Games
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.00 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Sid Meier's Civilization: Beyond Earth to nowa odsłona serii Civilization w klimacie science-fiction, gra została przygotowana przez Firaxis Games.


Akcja gry toczy się w przyszłości: globalne wydarzenia doprowadziły do destabilizacji świata, upadku współczesnego społeczeństwa i powstania nowego porządku, stawiającego znak zapytania nad przyszłością ludzkości. Ludzie odbudowują cywilizację, nowe narody koncentrują swe wysiłki na dalekich podróżach kosmicznych, by znaleźć nowy początek ludzkości.
Jako członek ekspedycji szukającej domu poza Ziemią napiszesz kolejny rozdział w dziejach ludzkości, prowadząc ludzi ku nowym granicom i tworząc nową kosmiczną cywilizację. Odkryj i skolonizuj obcą planetę, wynajduj nowe technologie, buduj potężne armie, wznoś niesamowite cuda i nadawaj kształt nowemu światu. Wyruszając w podróż musisz podejmować ważne decyzje. Od wyboru sponsora i planu kolonii aż po drogę jaką wybierzesz dla swojej cywilizacji – wszystkie decyzje otwierają przed Tobą nowe możliwości.

 

  •  Zalążek przygody: określ swoją tożsamość kulturową, wybierając jednego z ośmiu różnych sponsorów, z których każdy ma własne premie, pomagające w trakcie gry. Przygotuj ekspedycję, budując statek kosmiczny i dobierając kolonistów oraz ładunek. Wszystkie te wybory bezpośrednio wpłyną na warunki początkowe na nowej planecie.
  • Skolonizuj obcą planetę: odkryj zagrożenia i korzyści na nowej planecie z niebezpiecznym terenem, nieznanymi zasobami i nieprzyjaznymi formami życia niespotykanymi na Ziemi. Buduj placówki, odnajduj relikty obcych, oswajaj nowe gatunki, wyznaczaj szlaki handlowe i twórz tętniące życiem miasta, by zapewnić swoim ludziom dobrobyt.
  • Sieć technologii: dla odzwierciedlenia postępu w niepewnej przyszłości rozwój technologii odbywa się poprzez dokonywanie nielinearnych wyborów, mających wpływ na rozwój ludzkości. Sieć technologii oparta jest o trzy główne nurty, z których każdy ma inne warunki zwycięstwa.
  • Działania na orbicie: buduj i umieszczaj na orbicie nowoczesne wojska, jednostki gospodarcze i naukowe (jak satelity), mogące prowadzić działania zaczepne, obronne i pomocnicze.
  • Modyfikacja jednostek: odblokuj różne ulepszenia w sieci technologicznej i zmodyfikuj swoje jednostki, by pasowały do Twojego stylu gry.
  • Gra wieloosobowa: maksymalnie ośmiu graczy może walczyć o dominację nad obcą planetą.
  • Modyfikacje: rozbudowane możliwości modyfikacji pozwolą Ci dostosowywać i rozbudowywać grę zgodnie z Twoimi upodobaniami."
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz / AMD Athlon X2 64 2.0 GHz
Karta graficzna: 256 MB VRAM - ATI Radeon HD3650 / nVidia GeForce 8800 / Intel HD 3000
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 8 GB HD
System: Windows Vista SP2 / Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.