Proszę czekać...

Cities: Skylines - Snowfall

Cities: Skylines - Snowfall

Dystrybutor: Colossal Order
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 25.99 zł

lub 109.16 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Cities: Skylines - Snowfall DLC w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAMWymaga podstawowej wersji gry Cities: Skylines.Zgodnie z tytułem, w Cities: Skylines - Snowfall miasto stworzone przez gracza zostaje pokryte śniegiem, a ponadto mieszkańcy niekiedy muszą także zmagać się z uciążliwym deszczem. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że kosmetyczna wersja nowych warunków atmosferycznych zostanie udostępniona za darmo posiadaczom wersji podstawowej gry Cities: Skylines w formie darmowej aktualizacji.

 

Cities: Skylines - Snowfall wymaga odpowiedniego zarządzania własną metropolią w zupełnie nowych warunkach. Gdy temperatura spada, mieszkańcy pojawia się sporo problemów. Jest większe zapotrzebowanie na energię, ponieważ ludzie zużywają ją, by ocieplić swoje domy; trzeba również zadbać o usunięcie śniegu z jezdni tak, by stały się one przejezdne i umożliwiały mieszkańcom bezproblemowe dostanie się do pracy lub szkoły.

 

W wyniku prośby fanów, Cities: Skylines w dodatku Snowfall otrzymało także rozszerzony system transportu publicznego. Zarządzanie istniejącymi liniami i tramwajami jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz / AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
Karta graficzna: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB / ATI Radeon HD 5670, 512 MB
Pamięć RAM: 4 GB RAM
Hdd: 4 GB HD
System: Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)

Zaloguj się, żeby dodać opinie.