Proszę czekać...

Cities: Skylines - Parklife Plus

Cities: Skylines - Parklife Plus

Dystrybutor: Colossal Order
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 64.99 zł
Twoja cena: 32.99 zł

lub 138.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Cities: Skylines - Parklife DLC w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAMWymaga podstawowej wersji gry Cities: Skylines.



Cities: Skylines – Parklife to nowe rozszerzenie wzbogacające Twoje miasto o wesołe miasteczka, rezerwaty przyrody, parki i ogrody zoologiczne, które pozwala tchnąć nowe życie w puste przestrzenie. Oferuje mnóstwo nowych możliwości – od kolejek górskich i kempingów po klomby, fontanny i flamingi. Wprowadza również narzędzie do tworzenia obszarów parkowych i możliwość ich rozwoju, dzięki czemu zwiększają swoją wartość, a także pięć nowych map i wiele obiektów.

 

- Parki i rekreacja - Użyj nowego narzędzia, aby tworzyć dzielnice parkowe na niezagospodarowanych obszarach oraz nowe usługi miejskie, takie jak służby utrzymania parku, które zwiększają szczęście i efektywność oraz pomagają w rozwoju parków.
- Cegła po cegle - Dostosuj swoje miasto za pomocą nowych budynków i obiektów, w tym nowych linii autobusów wycieczkowych, budynków usługowych, nowych budynków unikalnych, takich jak wesołe miasteczka, rezerwaty przyrody, parki miejskie i ogrody zoologiczne, oraz postaw nowy królewski monument – Zamek Lorda Chirpwicka.
- Droga wolna - Po raz pierwszy w Cities: Skylines budynki można stawiać przy ścieżkach w dzielnicach parkowych (a nie tylko przy drogach). Rekwizyty można umieszczać w dowolnym miejscu na terenie parków.
- Zielono mi - Przekształć wolne miejsca między budynkami w żywe parki i ogrody.
- To jak spacer po parku - Dostosuj trasy i ustal ceny biletów wycieczek pieszych i autobusowych, a także inne kwestie turystyczne.
- Przede wszystkim zasady - Do dyspozycji otrzymujesz trzy nowe przepisy miejskie i osiem parkowych, aby poradzić sobie z nowymi wyzwaniami, takie jak prawa zwierząt i regulacje dotyczące pokazów ogni sztucznych.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.