Proszę czekać...

Cities: Skylines - Industries

Cities: Skylines - Industries

Dystrybutor: Colossal Order
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 53.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Cities: Skylines - Industries DLC w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAMWymaga podstawowej wersji gry Cities: Skylines.Wraz z jednym z najbardziej kompletnych rozszerzeń w historii Cities: Skylines przemysł staje się większą i bardziej znaczącą częścią gry. Gracze mogą dostosowywać swoje obszary przemysłowe za pomocą łańcuchów dostaw dla czterech różnych rodzajów zasobów i unikatowych fabryk. Dobrze zarządzane obszary przemysłowe osiągają wyższy poziom i większą wydajność. Oprócz łańcuchów dostaw pojawia się nowa usługa pocztowa oraz lotnisko towarowe, które ułatwia import i eksport wytwarzanych w fabrykach towarów. Rozszerzenie wzbogaca grę o PIĘĆ nowych map, przepisy, usługi miejskie, budynki (w tym budynki pozyskiwania surowców, produkcyjne, magazyny i unikatowe fabryki) oraz wiele więcej.

 

- Zrób to - Zarządzaj swoimi produktami od pozyskania surowców po przetwarzanie, magazynowanie i produkcję, a następnie transportuj je do stref komercyjnych lub eksportuj do sąsiednich miast.
- Zarządzaj swoim przemysłem - Wydziel obszar za pomocą narzędzia obszaru przemysłowego i postaw na nim wysoko wyspecjalizowane budynki przemysłowe, aby stworzyć i zarządzać łańcuchem produkcyjnym od pozyskania surowca po produkt końcowy. Obszary przemysłowe podzielone są na cztery grupy w zależności od przetwarzanych zasobów naturalnych: rolnictwo, leśnictwo, przemysł wydobywczy i naftowy. Po wykonaniu celów produkcyjnych i wymagań kadrowych obszary te mogą osiągać kolejne poziomy.
- Zbuduj wszystko od podstaw - Nowe budynki przemysłowe to między innymi budynki pozyskiwania surowców, magazynowe, przetwarzania i pomocnicze, rekwizyty oraz drogi. Unikalne zakłady o specjalizacji spożywczej, zabawkarskiej, meblarskiej, motoryzacyjnej i elektronicznej wytwarzają produkty luksusowe, lecz wymagają dużej ilości pracowników, wody i energii elektrycznej, a także surowców ze swoich branż. 
- Wyślij to - Zarządzaj ruchem i logistyką dzięki magazynom przemysłowym i korzystaj z nowych usług cargo, w tym z lotniska towarowego.
- Pocztowe szaleństwo - Popraw sytuację mieszkańców dzięki usługom pocztowym. Sortownie obsługują przesyłki między punktami zewnętrznymi a urzędami pocztowymi, a nowe furgonetki i ciężarówki pocztowe umożliwiają ich przewóz.
- Zorganizuj wszystko po swojemu - Trzy nowe przepisy dotyczące przemysłu i cztery obejmujące całe miasto, w tym związki zawodowe, sortownie, opłaty drogowe, Wi-Fi, logistyka, bezpieczeństwo pracy i automatyzacja.
- Pięć nowych map - Nowe mapy mają wszystko, czego potrzeba: znaczną ilość zasobów naturalnych, opcje transportu i możliwości przemysłowe.
- Cztery nowe nakrycia głowy dla Ćwierkacza!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.