Proszę czekać...

Cities: Skylines - After Dark

Cities: Skylines - After Dark

Dystrybutor: Colossal Order
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 34.99 zł
Twoja cena: 26.99 zł

lub 113.36 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Cities: Skylines - After Dark w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAMWymaga podstawowej wersji gry Cities: Skylines.After Dark to pierwsze rozszerzenie do klasycznej symulacji miasta zatytułowanej Cities: Skylines od studia Colossal Order i firmy Paradox Interactive. Dodatek wprowadza cykl dnia i nocy, który skutecznie urozmaica przebieg rozgrywki w tej strategii ekonomicznej.

 

Cities: Skylines – After Dark zostało skonstruowane tak, by wygląd miasta był całkowicie zależnych od decyzji podjętych przez gracza. Może on stworzyć metropolię, która tętni życiem po zmroku, lub miejsce, które lepiej omijać szerokim łukiem ze względu na liczne niebezpieczeństwa. Warto jednak dbać o komfort mieszkańców i turystów, by zaobserwować, jak korzystają chociażby z nowych opcji transportu. Mogą oni jeździć rowerami po wyznaczonych ścieżkach zamiast poruszać się pieszo.

 

After Dark wzbogaca Cities: Skylines o możliwość stworzenia wyspecjalizowanych stref handlowych: wypoczynkowej i plażowej. Możemy na nich umieścić liczne atrakcje dla odwiedzających, takie jak np. restauracje czy bary, a nawet zaoferować chętnym wzięcie udziału w łowieniu ryb przy linii brzegowej. Tereny rekreacyjne są wyjątkowo oblegane w nocy, a za dnia funkcjonują jako tradycyjne powierzchnie handlowe.

 

Co ciekawe, system dobowy z Cities: Skylines – After Dark nie jest zarezerwowany wyłącznie dla osób, które zakupiły dodatek. Funkcja ta będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy wersji podstawowej Cities: Skylines w formie bezpłatnej aktualizacji.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz / AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
Karta graficzna: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB / ATI Radeon HD 5670, 512 MB
Pamięć RAM: 4 GB RAM
Hdd: 4 GB HD
System: Windows XP / Vista / 7 / 8 /8.1 (64-bit)

Zaloguj się, żeby dodać opinie.