Proszę czekać...

Chivalry Complete Pack

Chivalry Complete Pack

Dystrybutor: Torn Banner Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Chivalry Complete Pack w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Chivalry: Complete Pack zawiera Chivalry: Medieval Warfare oraz DLC Chivalry: Deadliest Warrior.

 

Chivalry: Medieval Warfare to średniowieczna gra akcji przygotowana z myślą o zabawie w trybie multiplayer. Rozgrywka w grze Chivalry: Medieval Warfare przedstawiona jest z perspektywy pierwszoosobowej. Przed przystąpieniem do właściwej zabawy gracze mogą spróbować swoich sił w treningu. Natomiast gdy przeniosą się już na pole bitwy, będą mogli opowiedziec się po stronie Zakonu Masońskiego bądź też pokierować jednostką wchodzącą w skład Rycerzy Agathiańskich, wybierając jedną z kilku klas postaci.

 

Chivalry: Medieval Warfare zawiera wielu zróżnicowanych bohaterów, dzięki czemu gracz może dostosowywać styl walki do własnych preferencji, walcząc z przeciwnikiem w zwarciu (wojownik) lub też na długim dystansie (łucznik) i korzystając z wielu unikatowych zdolności. Co ciekawe, w grze nie brakuje także machin wojennych, takich jak np. katapulty czy trebusze, z których również możemy zrobić użytek podczas gry.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
Karta graficzna: GeForce 8800 GT
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 3 GB
System: Windows XP/Vista/7
Inne: Połączenie z internetem

Zaloguj się, żeby dodać opinie.