Proszę czekać...

Children of Morta

Children of Morta

Dystrybutor: Dead Mage
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 79.99 zł
Twoja cena: 59.99 zł

lub 251.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Children of Morta w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.W Children of Morta, grze RPG akcji charakteryzującej się podejściem do rozwoju postaci znanym z gatunku rogue-lite, wcielasz się nie w jedną postać, lecz w całą wyjątkową rodzinę bohaterów. Powalaj hordy wrogów w iście hackandslashowym stylu, przedzierając się przez proceduralnie generowane lochy, jaskinie i krainy, i poprowadź rodzinę Bergsonów, ze wszystkimi ich wadami i zaletami, do walki przeciwko nadciągającemu Zepsuciu.

- ROZGRYWKA - Rozgrywka w Children of Morta to unikalna kombinacja przygodowego RPG akcji, hack and slasha i gry rogue-lite. Zdobywając kolejne poziomy, wzmacniasz nie tylko poszczególne postacie, ale również całą rodzinę. Bohaterowie nie giną na dobre, a w każdym lochu możesz pokierować dowolnym z nich.
- FABUŁA - Ta opowieść rozgrywa się w dalekiej krainie, ale opowiada o emocjach znanych nam wszystkim: o miłości i nadziei, o tęsknocie i niepewności, a nieuchronnie również o stracie i o tym, co jesteśmy w stanie poświęcić, by ochronić tych, na których nam zależy. To opowieść o rodzinie bohaterów, która staje przeciwko siłom mroku.
- LOCHY - Wszystkie lochy w grze są generowane proceduralnie, co oznacza, że w każdej kolejnej przygodzie ich ułożenie jest inne. Każdy loch ma od dwóch do czterech poziomów i kończy się walką z unikalnym bossem. W dowolnej chwili możesz cofnąć się do poprzedniego lochu, by zdobyć dodatkowe PD i ukończyć misje poboczne.
- POSTACIE I UMIEJĘTNOŚCI - Ataki dystansowe, zaklęcia, bloki, ogłuszenia, uniki, umiejętności pasywne – wszystkie czekają na odkrycie, odblokowanie i ulepszenie. Masz do wyboru sześciu członków rodziny, a każdy z nich ma własny zestaw umiejętności. Ojciec John to strzegący rodziny wojownik z mieczem i tarczą, starsza córka Linda – wyborowa łuczniczka, Kevin – cichy wojownik z ostrymi sztyletami, Lucy – żywiołowa czarodziejka ognia z iście wybuchowym temperamentem, Mark – rozważny sztukmistrz walki, a Joey – posługujący się młotem postrach wrogów.
- STYL GRAFICZNY - Dzięki kombinacji odręcznego pixel artu i animacji poklatkowej oraz zastosowaniu nowoczesnych technik oświetlenia zatrważająco piękny świat Children of Morta wypełnia się życiem!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.