Proszę czekać...

Call of Juarez: Gunslinger

Call of Juarez: Gunslinger

Dystrybutor: Techland
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Call of Juarez: Gunslinger w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.W grze wcielamy się w Silasa Greavesa, rewolwerowca i łowcę nagród, biorącego udział w dynamicznych strzelaninach, efektownych pościgach oraz – oczywiście – pojedynkach jeden na jednego, odbywających się w samo południe. Przedstawiona w grze historia Starego Zachodu, opowiada o tym, jak nasz protagonista, próbuje wymierzyć sprawiedliwość, innym legendarnym rewolwerowcom, w tym między innymi znanemu Jessowi Jamesowi.

 

Wraz z postępami w rozgrywce odblokowujemy dostęp do nowych zdolności – rozwijanie swojego bohatera w Call of Juarez: Gunslinger pozwala dostosować ją do własnego stylu rozgrywki. Dostępne są cztery drzewka: Gunslinger (korzystanie z dwóch giwer), Ranger (broń długa), Trapper (walka wręcz) oraz Special (zdolności specjalne).

 

Z przeciwnikami można rozprawiać się na wiele sposobów – oprócz tradycyjnej wymiany ognia z wrogiem gracz ma możliwość skorzystania z trybu koncentracji, umożliwiającego pokonanie nieprzyjaciół znacznie szybciej niż normalnie. System ten świetnie sprawdził się w Call of Juarez: Więzy Krwi. Poza nim, w Call of Juarez: Gunslinger, pojawia się także opcja Sense of Death, za pomocą której kierowana przez gracza postać w ostatniej chwili unika śmiertelnego pociska i wyprowadza kontratak. Oprawa graficzna została wykonana techniką cel-shadingu (komiksowa), ale twórcy wiernie odwzorowali klimat Dzikiego Zachodu, wzorując się na kultowych postaciach i lokacjach znanych z popularnych filmów.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2 GHz Intel Core 2 Duo / 2 GHz AMD Athlon 64 X2
Karta graficzna: 512 MB VRAM - GeForce 8800
Pamięć RAM: 4 GB RAM
Hdd: 5 GB HD
System: Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.