Proszę czekać...

Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2

Dystrybutor: Activision
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 80.00 zł
Twoja cena: 84.99 zł

lub 356.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Call of Duty: Modern Warfare 2 w ofercie na keye.pl. Należy aktywować na platformie STEAM.Call of Duty: Modern Warfare 2 to szósta już odsłona znanej serii strzelanek. Jest także duchową oraz fabularną kontynuacją czwartej części, czyli Call of Duty: Modern Warfare, która również została stworzona przez Infinity Ward i wydana przez Activision.

Najbardziej oczekiwana gra roku i kontynuacja największego bestsellera FPS wszech czasów, Modern Warfare 2 obejmuje kolejne trzymające w napięciu i zapierające dech w piersiach misje. Oto nowe zagrożenie sprowadza świat na krawędź zagłady.

Call of Duty: Modern Warfare 2 jest pierwszą grą z muzyką legendarnego kompozytora, zdobywcy Oscara, Złotego Globu, Grammy i Tony, Hansa Zimmera. Akcja MW2 rozpoczyna się tuż po wydarzeniach z Call of Duty 4: Modern Warfare, wielkiego przeboju, który zdobył mnóstwo nagród na całym świecie, np.:

  • "Najpopularniejsza sieciowa gra wideo", Księga Rekordów Guinnessa 2009;
  • Ponad 50 tytułów gry roku, takich jak gra konsolowa roku 2007 czy najlepsza gra roku 2007 Academy of Interactive Arts & Sciences.

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 3.2 GHz
Karta graficzna: GeForce 6600 GT lub lepsza
Pamięć RAM: 1 GB
Hdd: 12 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.