Proszę czekać...

Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare

Dystrybutor: Infinity Ward
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 79.99 zł

lub 335.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Call of Duty 4: Modern Warfare w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Call of Duty 4: Modern Warfare to strzelanka FPP, czyli z perspektywy pierwszej osoby, będąca kolejną odsłoną popularnej serii. Po raz pierwszy w historii tym razem nie mamy do czynienia z produkcją, której akcja toczy się w realiach II wojny światowej. W zamian trafiamy do współczesności i bierzemy udział w konflikcie zbrojnym rozgrywającym się na przełomie XX i XXI wieku.

 

Call of Duty 4: Modern Warfare opowiada o losach niejakiego Zakajewa, czyli rosyjskiego nacjonalisty, który zamierza przejąć władzę w Rosji. Aby tego dokonać, próbuje odwrócić uwagę i doprowadza do konfliktu z terrorystami. Tylko my jesteśmy w stanie go powstrzymać!

 

Zupełnie nowy teatr działań w Call of Duty 4: Modern Warfare umożliwił autorom gry wprowadzenie nie tylko zmiany stylistyki poszczególnych lokacji, ale również nowego arsenału broni, obejmującego najbardziej nowoczesne karabiny, pistolety i inne, a także wszelakiej maści gadżety, z których na co dzień korzystają jednostki specjalne. Gra nie różni się jednak od tego, do czego przyzwyczaiły nas wcześniejsze odsłony Call of Duty – nadal jest to widowiskowa, bardzo dynamiczna gra akcji.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.4GHz Pentium 4 / Athlon 64 2800+
Karta graficzna: GeForce 6600 / Radeon 9800 Pro
Pamięć RAM: 512 MB
Hdd: 8 GB
System: Windows XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.