Proszę czekać...

Bully: Scholarship Edition

Bully: Scholarship Edition

Dystrybutor: Rockstar Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 29.99 zł
Twoja cena: 44.99 zł

lub 188.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Bully: Scholarship Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Bully: Scholarship Edition to remake przygodowej gry akcji Bully. W odróżnieniu od pierwotnej wersji gry, Scholarship Edition zawiera dodatkowe misje, postacie, zajęcia w szkole, ubrania i inne przedmioty, drobne zmiany w scenariuszu oraz mini-gry, w których dwoje graczy może rywalizować ze sobą.

 

Akcja Bully toczy się w fikcyjnym mieście Bullworth. Gracze śledzą historię Jimmy'ego Hopkinsa, ucznia próbującego znaleźć swe miejsce w Bullworth Academy - szkoły nie cieszącej się dobrą reputacją. Bohater musi zdobywać szacunek wśród rozmaitych, skłóconych ze sobą ugrupowań - osiłków, nerdów, yuppies i innych, zazwyczaj za pomocą pięści.

 

Bully oferuje szereg misji fabularnych - liniowych scenariuszy z wyznaczonymi celami. Jednocześnie można wykonywać kilka zadań. W niektórych misjach trzeba czekać na rozwój wydarzeń lub dalsze instrukcje. Gracze mogą też swobodnie zwiedzać otwarty świat gry i wykonywać pomniejsze, opcjonalne zadania. Początkowo dostępny jest jedynie teren szkoły, kolejne lokacje w grze odblokowuje się wraz z postępami w głównym wątku.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.