Proszę czekać...

BullGuard Premium Protection (3 PC / 1 rok)

BullGuard Premium Protection (3 PC / 1 rok)

Dystrybutor: BullGuard
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 149.99 zł

lub 629.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

BullGuard Premium Protection (3 urządzenia / 1 rok) w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na oficjalnej stronie.BullGuard Internet Security chroni przed niebezpieczeństwami związanymi z codziennym użytkowaniem Internetu - skanowanie w czasie rzeczywistym oraz narzędzia anti-malware zapewniają spokój w czasie pracy. BullGuard nie zapomina jednak o czasie spędzonym na rozrywce - specjalny tryb Game Booster pozwala grać nie martwiąc się o bezpieczeństwo, ale również bez zwalniania komputeraz czy połączenia z Internetem.

 

Dodatkowo w pakiecie można znaleźć wsparcie dla kilku urządzeń jednocześnie i skuteczny firewall - podstawowe narzędzie ochrony przed atakami w sieci. Nie można również zapomnieć o funkcjonalnym zarządzaniu dostępem do zainstalowanych aplikacji i stron w Internecie, co przydaje się w szczególności przy ograniczaniu dostępu dzieci do niebezpiecznych treści. Niezastąpiony przy codziennym użytkowaniu okaże się również Vulnerability Scanner, który sprawdza czy odwiedzane strony i instalowane aplikacje nie otwierają furtek dla hakerów i złośliwego oprogramowania.

 

Opcje Premium w tym pakiecie oznaczają zabezpieczenie naszych danych przez ciągłe monitorowanie czy określone informacje nie pojawiają się w Internecie (przykładowo numery kont lub e-maile). Home Network Scanner ostrzega nas również przed podejrzaną aktywnością w naszej sieci domowej i regularnie skanuje wszystkie podłączone do niej urządzenia.

Kategoria wiekowa

Zaloguj się, żeby dodać opinie.