Proszę czekać...

Bulletstorm

Bulletstorm

Dystrybutor: Electronic Arts
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 25.99 zł

lub 109.16 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Bulletstorm w ofercie na keye.pl Produkt należy aktywować na platformie ORIGIN.Epic Games, People Can Fly i Electronic Arts wspólnie prezentują Bulletstorm - bezwzględną strzelaninę z nowatorskim systemem gry ‘Kill with Skill’.

W futurystycznym i utopijnym świecie elitarna jednostka sił pokojowych stawia czoło zawirowaniom okrutnej wojny domowej. W wyniku zdrady wewnątrz cieszącego się ponurą sławą oddziału Dead Echo dwóch jego członków pozostaje zdanych tylko na siebie. Kompletnie spłukani najemnicy stają się kosmicznymi piratami.
Ledwo uchodząc z życiem z katastrofy ich pirackiego statku, Grayson i Ishi trafiają  na opuszczoną, rajską planetę Stygia. Otaczają ich hordy mutantów i mięsożernych gangów. Mają dwa cele: wydostać się z planety żywcem i dorwać człowieka, który jest odpowiedzialny za ich obecne kłopoty.

Wciel się w postać Graysona Hunta i rzuć w wir otwartej walki. Możesz korzystać z unikalnego, niespotykanego dotychczas w strzelaninach FPS uzbrojenia. Innowacyjne bronie współgrają z jedynym w swoim rodzaju systemem ‘skillshot’, który zapewni Ci wyjątkową rozrywkę. Rozpętaj burzę w grze Bulletstorm!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 1.6GHz - Intel Core 2 Duo
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7600 GS
Pamięć RAM: 1.5
Hdd: 9 GB
System: Windows XP / Vista / 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.