Proszę czekać...

Brink

Brink

Dystrybutor: Splash Damage
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 29.99 zł
Twoja cena: 17.99 zł

lub 75.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Brink w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Brink to pierwszoosobowa strzelanka stworzona przez Splash Damage i wydana przez firmę Bethesda. W Brink gracze przenoszą się w post-apokaliptyczną przyszłość, w której Ziemię pokryły oceaniczne wody. Samowystarczalne, pływające miasto-wyspa zwane Arką przyciągnęło ogromną liczbę imigrantów, co doprowadziło do przeludnienia. Ludzie borykają się z brakiem jedzenia, ubrań i innych, niezbędnych w codziennym życiu rzeczy. Między mieszkańcami miasta a przybyszami wybucha konflikt. Imigranci organizują Ruch Oporu, zaś rdzenni mieszkańcy tworzą formacje Ochrony.

 

Gracz może wybrać spośród czterech klas postaci: żołnierza, który niszczy materiałami wybuchowymi ważne obiekty i dostarcza amunicji członkom drużyny, medyka, który nie tylko leczy, ale też może zwiększyć maksymalny poziom zdrowia, inżyniera, mogącego stawiać działka obronne, naprawiać je i ulepszać broń, jak również rozbrajać bomby, oraz szpiega, który potrafi włamywać się do komputerów i przebierać się za wroga, jak również wykrywać miny. Wygląd postaci można personalizować, co wpływa także na jej możliwości w walce. Dobrze umięśnieni mogą posługiwać się każdym rodzajem broni i mają dużo życia, ale są wolniejsi niż chudzielcy. Za wykonywanie zadań otrzymuje się punkty doświadczenia, które można wymienić na specjalne umiejętności.

 

W trakcie rozgrywki dostępne są trzy tryby gry: single-player, kooperacja i rywalizacja multiplayer, przeznaczona dla maksymalnie 16 osób. Dzięki systemowi SMART, który przewiduje, co gracz zamierza zrobić, można poruszać się po rozmaitych rodzajach terenu i automatycznie pokonywać przeszkody bez wykonywania skomplikowanych akcji.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4GHz
Karta graficzna: NVIDIA 8800GS / ATI Radeon HD 2900 Pro
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 8 GB HDD
System: Windows XP (SP3) / Vista / Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.