Proszę czekać...

Brawl

Brawl

Dystrybutor: Bloober Team
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 19.99 zł
Twoja cena: 9.99 zł

lub 41.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Brawl w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Najbardziej wybuchowa gra tego roku właśnie trafiła na Steam! Pokaż co potrafisz w tej bombowej grze, w której do zwycięstwa niezbędne są wysokie umiejętności. Steruj jedną z ośmiu unikalnych postaci, dysponujących własnym zestawem śmiertelnych zdolności, które zwiększają tempo i możliwości taktyczne.

BRAWL łączy staroszkolne zręcznościówki ze współczesnymi rozwiązaniami rozgrywki. Jeśli sądzisz, że wiesz wszystko o takich grach, lepiej zastanów się raz jeszcze! Rozgrywkę znaną z klasycznych produkcji rozbudowaliśmy o liczne pokłady taktycznych możliwości, które zmotywują cię do treningu własnych umiejętności i w konsekwencji dominacji nad twoimi przeciwnikami. Każda postać dysponuje zestawem unikalnych zdolności, które poprawnie wykorzystane pokażą kto rządzi na arenie. Dowiedź własnej wartości i wyzwij znajomych na pojedynek już dziś.

W grze znajdziesz osiem wybuchowych kampanii – po jednej dla każdej postaci. Szlifuj swoje umiejętności w rozbudowanym trybie samouczków i miażdż przeciwników w lokalnym i sieciowym trybie wieloosobowym! Baw się w zatrzęsieniu różnorodnych trybów, poczynając od Areny (każdy na każdego, do czterech graczy jednocześnie) i Pojedynku (jeden na jednego), przez Sumo (zepchnij rywali za planszę), Dominację Kolorów (zamaluj największą powierzchnię planszy), kończąc na Arenie Zespołowej oraz Trybie Klasycznym pozbawionym unikalnych umiejętności bohaterów i zwiększającym liczbę power-upów do zebrania. Wciąż mało? Sprawdź się w Wyzwaniach (Horda, Owca), gdzie samotnie lub z drugim graczem będziecie odpierać zmasowane ataki wrogów, co łącznie daje niezliczoną ilość godzin czystej zabawy.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core2 Duo 2.5 GHz
Karta graficzna: 1 GB VRAM
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 4 GB
System: Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.