Proszę czekać...

Borderlands: The Pre-Sequel - Season Pass

Borderlands: The Pre-Sequel - Season Pass

Dystrybutor: Gearbox Software
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 54.99 zł

lub 230.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Borderlands: The Pre-Sequel - Season Pass w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Wymagana gra Borderlands: The Pre-Sequel.

Jeszcze więcej księżycowego chaosu - oto Borderlands: The Pre-Sequel Season Pass, zawierający nowe postacie, wyzwania, misje i nie tylko:

Handsome Jack Doppelganger Pack
Zagraj jako uwielbiany, maniakalny przyszły tyran... albo przynajmniej jako jego sobowtór. Dzięki Handsome Jack Doppelganger Pack możesz użyć swojego nieodpartego uroku, odwrócić uwagę wrogów i narzucić im swoją wolę. Ewentualnie sprowadzić ich na ziemię celnymi docinkami. Albo po prostu ich zastrzelić. To też jest jakiś sposób.

Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack: The Holodome Onslaught
Ten nowy dodatek z misjami fabularnymi rozpoczyna się, gdy Vault Hunterzy, Axton i Gaige, nadrabiają zaległości na Holodome Onslaught, nowej arenie wyzwań, na której gracze mogą walczyć z kolejnymi falami ekscytujących przeciwników i bossów. W trakcie, gdy weterani Vault Huntingu dołączają do reszty załogi w Crimson Raiders HQ i dowiadują się o najnowszych wydarzeniach, gracze zmierzą się z jednymi z najciekawszych łotrów w grze i zdobędą niesamowite, nowe rodzaje broni oraz wyposażenia, a także odjazdowe głowy i skórki!

W ramach premii, niniejsza zawartość obejmuje także Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack, który podnosi limit poziomu i pozwala zdobyć twoim postaciom 10 nowych poziomów oraz 10 nowych punktów umiejętności!

Lady Hammerlock the Baroness Pack
Przedstawiamy siostrę Sir Hammerlocka, lady Aurelię the Baroness! Nikt nie może jej dorównać w chłodnym obyciu i to dosłownie - jej umiejętność ""Cold-As-Ice"" zadaje mnóstwo obrażeń mrożących łotrom z Elpisu. Może ona także zmienić każdego z towarzyszy w trybie współpracy w swego sługę, korzystając z drzewa umiejętności Contractual Aristocracy. Nikt się nie oprze tej zimnokrwistej arystokratce!

Claptastic Voyage and Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2
W tej dodatkowej kampanii, Jack digitalizuje vault huntersów i wysyła ich do umysłu Claptrapa na poszukiwanie tajemniczego kodu. Muszą uciec ze świadomości Claptrapa nie wariując przy okazji. Nasi anty-bohaterowie muszą rozprawić się ze szkodliwym oprogramowaniem Claptrapa oraz cyfrowymi objawami jego straszliwej samotności! Niniejszy pakiet zawiera też premiowe zwiększenie limitu poziomu o 10.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.4 GHz Intel / AMD - Dual Core Processor
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8500 / ATI Radeon HD 2600
Pamięć RAM: 2048 MB RAM
Hdd: 13 GB HD
System: Windows XP SP3

Zaloguj się, żeby dodać opinie.