Proszę czekać...

Borderlands The Pre Sequel

Borderlands The Pre Sequel

Dystrybutor: Gearbox Software
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 169.00 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Borderlands The Pre Sequel w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Borderlands The Pre Sequel to kolejna odsłona kultowej serii shooterów RPG dziejących się w universum Pandory. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Gearbox Software.


Wskocz w sam środek kosmicznej walki! Doświadcz zupełnie nowych doświadczeń w świecie Borderlands, strzelaj do wszystkiego i zbieraj loot. Uważaj na księżycu Pandora wszystko toczy się w nieco bardziej zakręconym tempie. Wszystko dzięki pokręconej grawitacji. Dalej łowcy skarbów czas poznać nową odsłonę Borderlands: The Pre-Sequel!

Borderlands Pre Sequel to nowa odsłona serii Borderlands łączącej w innowacyjny sposób elementy RPG z shooterem. Wciel się w jedną z czterech całkowicie nowych klas postaci, siej totalną destrukcję, po trupach do celu dzięki nigdy wcześniej nie zastosowanej w żadnej części Borderlands  niskiej grawitacji, zapewniającej całkiem nowy wachlarz ruchów, tricków. Wykorzystaj grawitację w połączeniu z nowym arsenałem i pokaż przeciwnikom jak wygląda bullettime w twoim wykonaniu! Nowe bronie, nowe ruchy, nowe pojazdy i cały księżyc do zbadania!

Przyczyń się do wzrostu potęgi skorumpowanego Hyberionu i oglądaj transformacje Handsom Jack'a przemieniającego się od człowieka wiedzionego dobrymi intencjami wprost w tyrana w czystej formie.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.4 GHz Dual Core
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8500 / ATI Radeon HD 2600
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 13 GB
System: Windows XP SP3
Inne: PC

Zaloguj się, żeby dodać opinie.