Proszę czekać...

Borderlands 2 GOTY EU

Borderlands 2 GOTY EU

Dystrybutor: 2K Games
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Wysyłamy oryginalny klucz aktywacyjny do gry Borderlands 2. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Borderlands 2 Game of the Year Edition zawiera:

  • Borderlands 2
  • Borderlands 2 - Captain Scarlett and her Pirate's Booty
  • Borderlands 2 - Psycho Pack
  • Borderlands 2: Collector's Edition Pack
  • Borderlands 2: Creature Slaughterdome
  • Borderlands 2: Mechromancer Pack
  • Borderlands 2: Mr. Torgue’s Campaign of Carnage
  • Borderlands 2: Sir Hammerlock’s Big Game Hunt
  • Borderlands 2: Tiny Tina's Assault on Dragon Keep
  • Borderlands 2: Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack

Borderlands 2 to kontynuacja gry z 2009 roku, która osiągnęła znaczny sukces i spodobała się zarówno graczom jak i krytykom.

Druga odsłona serii została stworzona przez studio Gearbox Software i nadal jest połączeniem FPS z elementami RPG w stylu Diablo. Podobnie jak pierwsza część, produkcja zawiera tryb kooperacji.

W Borderlands 2 wracamy na planetę Pandora, aby sprawdzić niezbadane obszy, skrywające wiele tajemnic uniwersum. Fabuła opowiada o wydarzeniach mających miejsce niedługo po zakończeniu historii z pierwszej części. Głównym przeciwnikiem graczy jest tym razem Handsome Jack, który po przypisaniu sobie zasług bohaterów z "jedynki", wykupił największego producenta broni - Hyperion. Ogłosił się także dyktatorem Pandory. Naszym celem jest jego wyeliminowanie.

W grze spotkamy ekipę bohaterów znaną z poprzedniej części. Tym razem Lilith, Mordecai, Roland i Brick występują jako postacie niezależne. Producent nie poszedł jednak na łatwiznę i przygotował czwórkę nowych bohaterów do wyboru. Są to Axton, Zero, Salvador i Maya. Wprowadzenie nowych protagonistów wiąże się z nowymi klasami postaci, jakie deweloperzy nam przygotowali. Gunzerker posiada możliwość używania dwóch dowolnych rodzajów broni na raz i pełni funkcję tanka. Assassin kładzie nacisk na element zaskoczenia zastawiając na przeciwników pułapki i skradając się do nich. Commando korzysta z pomocy działka automatycznego, które rozwijane jest poprzez odpowiedni zestaw umiejętności herosa. Siren to klasa, która występowała w poprzedniej części, ale teraz otrzymała całkiem nowe umiejętności.

Całkiem przemodelowano system uzbrojenia, który stanowił wizytówkę Borderlands. Produceni stworzyli wszystkie bronie od podstaw i w odróżnieniu od poprzednika, w Borderlands 2 giwery różnią się między sobą zarówno statystykami jak i wyglądem czy zastosowaniem. Także otoczenie, w jakim toczy się akcja gry, uległo znacznym modyfikacjom. Pandora nie jest już tylko serią pustynnych krajobrazów, ale jest bogata w różnorodne lokacje, takie jak dżunle, skaliste wzgórza czy lodowe tundry.

Tak jak i w "jedynce" do dyspozycji gracza oddany został tryb kooperacji. Umożliwia ona zabawę do czterech osób na raz za pośrednictwem sieci lub połączenia lokalnego.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Dwurdzeniowy 2.4 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8500
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 13 GB
System: Windows XP SP3/Vista/Win 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.