Proszę czekać...

Blood Bowl 2

Blood Bowl 2

Dystrybutor: Cyanide
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Blood Bowl 2 w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Blood Bowl 2, to zderzenie Warhammera i futbolu amerykańskiego, łączące strategię czasu rzeczywistego, humor i przemoc przeniesione ze sławnej gry planszowej wydawnictwa Games Workshop. 

Wściekłość i napięcie kultowych rozgrywek Blood Bowla zostały znakomicie oddane w grze dzięki nowemu silnikowi graficznemu i widowiskowej realizacji. W trybie dla jednego gracza poprowadzisz Reikland Reavers. Jako dawna gwiazda Blood Bowla pomożesz im odzyskać utraconą chwałę w trakcie bogatego trybu kampanii, okraszonej przezabawnymi komentarzami Jima i Boba z Cabalvision. Każdy mecz w kampanii będzie pełen emocji i niespodzianek, które zapewnią znakomitą regrywalność! 

Tryby wieloosobowe nigdy nie były tak wypasione. W stałym trybie online stworzysz i poprowadzisz drużynę złożoną z jednej z ośmiu ras ze świata Warhammera – ludzi, orków, krasnoludów, skawenów, wysokich elfów, mrocznych elfów, chaośników i nowo przybyłych bretończyków. Pod twoimi sterami, drużyna będzie zdobywać punkty doświadczenia i nabywać nowe umiejętności. Ale uważaj! Straty poniesione na boisku są nieodwracalne... Zorganizuj mistrzostwa według wybranych parametrów od kwalifikacji do finału, skorzystaj z nowego rynku transferowego, aby handlować zawodnikami. i stwórz drużynę Blood Bowla swoich marzeń! 

Nowa generacja gry Blood Bowl nadchodzi już dzisiaj. Czy twoja drużyna zaliczy pierwsze przyłożenie?

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.5 GHZ
Karta graficzna: TI RADEON HD 5670/NVIDIA GEFORCE GTX 260
Pamięć RAM: 3072 MB RAM
Hdd: 8 GB
System: WINDOWS VISTA/WINDOWS 7/WINDOWS 8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.