Proszę czekać...

Bioshock

Bioshock

Dystrybutor: 2K Games
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 51.00 zł
Twoja cena: 12.99 zł

lub 54.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Bioshock w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na platformie STEAM.BioShock to gra  łącząca w sobie dwa gatunki FPS i RPG studia 2K Boston oraz 2K Australia.

Bioshock to gra utrzymana w konwencji FPS z dużym naciskiem na elementy rozwoju postaci stworzona przez weteranów odpowiedzialnych za System Shock 2. Podobnie jak tamten tytuł, Bioshock nie jest prostą strzelanką, a udaną miksturą intrygującej fabuły, akcji i RPG.

Twój samolot uległ katastrofie na środku oceanu, a ty jakimś cudem żyjesz. Pośród płomieni i szczątków pływających w wodzie dostrzegasz samotną latarnię, która wydaje się być jedynym ratunkiem. Okazuje się ona przejściem do podmorskiego miasta Rapture. Tam zastajesz ruinę, zniszczenie i wynaturzone istoty próbujące cię zabić. Jakby tego było mało, przerażające dziewczynki w towarzystwie potwornych, opancerzonych strażników robią coś dziwnego ze zwłokami zmarłych. Otoczony obrazami z horroru słyszysz wołanie o pomoc i obietnicę wyjścia z tego koszmaru. Nie pozostaje nic innego jak dostosować się do nowej rzeczywistości i ruszyć za głosem dobiegającym z radia.
 

  • Modyfikuj swoje ciało: rzucaj w przeciwników ogniem prosto z twoich palców lub wypuść na nich chmarę zabójczych os prosto z żył na ręce.
  • Włamuj się do urządzeń i systemów, ulepszaj swoją broń i twórz nowe warianty amunicji.
  • Zmień wszystko wokół siebie w broń: otoczenie, twoje ciało, ogień, wodę, a nawet twoich najgorszych wrogów.
  • Podróżuj przez niesamowity i unikalny świat w stylu art deco leżący głęboko pod oceanem.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 1.86 GHz
Karta graficzna: GeForce 7900
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 8 GB
System: Windows XP/Vista

Zaloguj się, żeby dodać opinie.