Proszę czekać...

Beyond: Two Souls

Beyond: Two Souls

Dystrybutor: Quantic Dream
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Beyond: Two Souls w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Epic Games Launcher.Unikatowy, psychologiczny thriller akcji z udziałem aktorów klasy A z Hollywood Ellen Page oraz Willem Dafoe, Beyond: Two SoulsTM przenosi Ciebie w ekscytującą podróż po całym świecie, podczas gdy odtwarzasz niesamowite życie Jodie Holmes.

Jodie, kontaktująca się od urodzenia z tajemniczą jednostką o niesamowitych mocach, jest inna. Twoje działania określą jej los, kiedy stawia czoła nadzwyczajnym wyzwaniom, niebezpieczeństwom i rozdzierającej serce stracie w podróży ku poznaniu prawdy kim ona naprawdę jest.

Utwórz pełną akcji historię przy pomocy wyborów i działań, kiedy wcielasz się w Jodie - dziewczynę mającą od urodzenia kontakt z jednostką nadprzyrodzoną o imieniu Aiden. Wcielając się zarówno w Jodie, jak i w Aidena, staniesz przed spektakularnymi wyzwaniami fizycznymi i psychologicznymi, aby zrozumieć co naprawdę kryje się... po drugiej stronie.

- PRZETESTUJ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI "ZAAWANSOWANYMI DOŚWIADCZENIAMI" - Oryginalna misja DLC z wersji na PlaystationTM zawarta jest też w pełnej grze komputerowej. Można przejść całą grę w dwóch trybach trudności oraz w trybie Solo i Duet.
- ODTWARZAJ HISTORIĘ TAK, JAK CHCESZ - Kolejność filmowa czy chronologiczna? Wybierz sposób, w jaki chcesz przejść przez grę, a nawet graj w trybie współpracy lokalnej i przy pomocy dwóch różnych sterowników dla każdego gracza - jeden jako Jodie, a drugi jako Aiden. Graj jak chcesz.
- PEŁNA OPTYMALIZACJA NA KOMPUTER PC - Beyond: Two Souls ma już wersję komputerową z fantastyczną grafiką, włącznie z rozdzielczością 4K, kompatybilnością z szerokim ekranem 21:9 oraz częstotliwością wyświetlania klatek 60 fps.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.