Proszę czekać...

Beyond Good and Evil

Beyond Good and Evil

Dystrybutor: Ubisoft
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 19.99 zł
Twoja cena: 14.99 zł

lub 62.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Beyond Good and Evil w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Przez wieki planeta Hillys była bombardowana przez bezlitosną obcą rasę. Sceptyczna wobec rządu niezdolnego do odparcia najeźdźców, buntownicza reporterka imieniem Jade postanawia odkryć prawdę. Uzbrojona w swoją kamerę, berło dai-jo i zaciętą determinację odkrywa szokujące dowody prowadzące do przerażającego spisku rządowego i zmuszona jest stawić czoła złu, którego nawet nie może pojąć.

Dołącz do powstania - Jako reporterka Jade dołącz do podziemnego ruchu oporu i wyjaw sekrety twojego rządu, korzystając ze swej siły, sprytu i umiejętności skradania. Nie daj się powstrzymać, póki twoi rodacy nie poznają prawdy.

Zdemaskuj spisek - Zanurz się w futurystycznym świecie pełnym oszustw, gdzie nic nie jest takie jak się wydaje i jedyną nadzieją na odzyskanie pokoju wydaje się ujawnienie prawdy.

Przygotuj się na wszystko - Przygotuj się na rozmaite trudności, jakie napotkasz w tym porywającym świecie, wymyślonym przez kreatywnego twórcę gier, Michela Ancela.

Walczymy wspólnie - Staw czoła spiskowcom, używając techniki walki, dai-jo - berłem Jade. Opanuj niesamowite zespołowe kombinacje ciosów, jednocząc siły z wojownikami z sojuszniczego ruchu oporu.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.