Proszę czekać...

Battletech

Battletech

Dystrybutor: Harebrained Schemes
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Battletech w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Przygotuj się na nadejście strategii turowej nowej generacji, która powstaje pod kierownictwem Jordana Weismana, twórcy MechWarrior oraz oryginalnego BATTLETECH, i deweloperów nagradzanej serii Shadowrun Returns.

 

Jest rok 3025. Galaktyka trwa w nieustającym konflikcie, który toczą wysokie rody, wykorzystując do tego ogromne, zmechanizowane pojazdy bojowe zwane BattleMechami. Przejmij dowództwo nad własną grupą Mechów oraz sterującymi nimi MechWarriorami i walcz o przetrwanie w targanym wewnętrznym konfliktem imperium galaktycznym. Ulepsz swoją bazę kosmiczną, negocjuj kontrakty z galaktycznymi magnatami, naprawiaj i usprawniaj flotę starzejących się BattleMechów oraz stosuj wyniszczające taktyki walki, aby pokonać wrogów na polu bitwy.

 

- DOWODŹ ODDZIAŁEM MECHÓW W WALCE TUROWEJ - Wystawiaj do walki ponad 30 BattleMechów w różnych konfiguracjach. Wykorzystuj teren, położenie, arsenał broni i umiejętności specjalne, aby wymanewrować i pokonać nieprzyjaciela.
- ZARZĄDZAJ WŁASNĄ GRUPĄ NAJEMNIKÓW - Rekrutuj, dostosowuj i rozwijaj unikalnych MechWarriorów. Ulepszaj i modyfikuj swój frachtowiec. Jako najemnik podróżuj po kosmosie, podejmując misje i zdobywając reputację wśród wysokich rodów i lokalnych frakcji.
- WEŹ UDZIAŁ W BEZWZGLĘDNEJ WOJNIE DOMOWEJ - Zanurz się w opowieści o brutalnie obalonej władczyni, która prowadzi krwawą wojnę, by, przy wsparciu twojej kolorowej kompanii najemników, odzyskać swój tron.
- DOSTOSUJ SWOJE MECHY - Wykorzystuj MechLab, aby konserwować i ulepszać swoje jednostki oraz zastępować uszkodzone systemy broni zdobyczami z pola bitwy.
- TRYB WIELOOSOBOWY PVP I POTYCZKA - Dostosuj szpicę Mechów oraz MechWarriorów i rywalizuj ze swoimi przyjaciółmi, przeciwnikami w trybie online lub w trybie potyczki, aby sprawdzić swoje umiejętności przeciwko SI.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel® Core™ i3-2105 / AMD® Phenom™ II X3 720
Karta graficzna: Nvidia® GeForce™ GTX 560 Ti / AMD® ATI Radeon™ HD 5870 (1 GB VRAM)
Pamięć RAM: 8 GB
Hdd: 30 GB
System: 64-bit Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.