Proszę czekać...

Battlefleet Gothic: Armada

Battlefleet Gothic: Armada

Dystrybutor: Tindalos Interactive
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 169.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Battlefleet Gothic: Armada w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Gra RTS Battlefleet Gothic: Armada jest adaptacją kultowej gry figurkowej wydawnictwa Games Workshop, w której siły Chaosu, Imperium, Eldarów i Orków ścierają się w brutalnych bitwach kosmicznych. 

Oparta na silniku Unreal Engine 4, Battlefleet Gothic: Armada umożliwia kompleksowe zarządzanie każdą jednostką należącą do floty gracza, zarówno w czasie walki, jak i po bitwie. Można spersonalizować każdy aspekt okrętu, czy jest to szybka frygata, czy wielokilometrowy pancernik: uzbrojenie, systemy obronne i wspierające, załoga, dowódcy, itp. Każda decyzja gracza ma wpływ na skuteczność i dodatkowe możliwości okrętu w czasie walki. Z bitwy na bitwę, admirałowie i załogi ocalałych jednostek zyskują doświadczenie i awansują, dzięki czemu okręty zwiększają swój poziom gotowości bojowej i są w stanie sprostać coraz większym wyzwaniom na polu walki. 

Poza trybem wieloosobowym, w którym do 4 graczy kierującymi permanentnymi flotami może walczyć ze sobą, Battlefleet Gothic: Armada oferuje rozległy tryb kampanii, która rozgrywa się w czasie 12. Czarnej Krucjaty i rzuca graczy w sam środek Wojny o Gothic pomiędzy Imperium i Abaddonem Profanatorem. Gracze będą w samym środku każdego starcia, dowodząc flotami gigantycznych okrętów na początku dwudziestoletniej wojny o sektor, kiedy siły Chaosu rozpoczęły serię niespodziewanych ataków na światy Imperium. 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: AMD FX-4100 X4 (3,6 GHz)/Intel Core i5-2500 (3,3 GHz)
Karta graficzna: 1 GB, DirectX 11, AMD Radeon HD 6850/NVIDIA GeForce GTX 560
Pamięć RAM: 4096 MB RAM
Hdd: 10 GB
System: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

Zaloguj się, żeby dodać opinie.