Proszę czekać...

Battlefield Hardline PL

Battlefield Hardline PL

Dystrybutor: EA DICE
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 219.00 zł
Twoja cena: 28.99 zł

lub 121.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Battlefield Hardline w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN. Uwaga! Klucz aktywuje wyłącznie polską wersję językową gry.W tym świecie trwa wojna gliniarzy z gangsterami. Możesz rabować banki lub uwalniać zakładników. Po której stronie prawa staniesz?

Battlefield Hardline jest efektem współpracy dwóch utytułowanych studiów EA. Gra łączy niesamowite efekty specjalne i technologię wprowadzoną w Battlefield 4 z nową fabułą, która dostarcza wrażeń typowych dla pierwszorzędnego dramatu kryminalnego. Poziomy tworzą historię detektywistyczną niczym odcinki serialu telewizyjnego, a najważniejsze elementy fabuły są elementami rozgrywki. Wspaniałe pościgi i emocjonujące strzelaniny? Masz to zagwarantowane. 

  • SZALONA ROZRYWKA W NOWEJ ODSŁONIE SERII BATTLEFIELD - W grze wieloosobowej zasady są proste. Albo stoisz na straży prawa, albo je łamiesz – uzbrojony w pałkę albo kij, paralizator lub karabin, siedząc za kółkiem opancerzonego radiowozu albo furgonetki. Nieważne, po której staniesz stronie – w trybie wieloosobowym Battlefield Hardline twoja drużyna musi być jak jedna pięść, jeśli chcesz przeprowadzić perfekcyjny napad lub spektakularne aresztowanie.
  • POCZUJ SIĘ JAK W KRYMINALE TELEWIZYJNYM - Granica między dobrem a złem bywa rozmyta. Fabuła Battlefield Hardline, inspirowana najpopularniejszymi współczesnymi serialami kryminalnymi, obfituje w mocne sceny i niespodziewane zwroty akcji, które sprawią, że z niecierpliwością będziesz wyczekiwać nowych odcinków.
  • WOJNA O TERYTORIUM - Siej zniszczenie! Nowoczesny świat jest pełen pokus – wszyscy kroczymy w nim własną ścieżką. Wysadzaj bankowe skarbce, niszcz salony samochodowe, likwiduj nielegalne wytwórnie narkotyków – rób, co w twojej mocy, by zwiać policji lub przyskrzynić przestępców.
  • POCHWAL SIĘ SWOJĄ GIWERĄ - Na współczesnym polu walki zabawki, z których korzystasz, są tak samo ważne jak twoja ekipa. I tak bandyci korzystają z obrzynów, lin oraz haków, a gliniarze mają do dyspozycji paralizatory, gaz łzawiący i tarcze bojowe.
  • OPANUJ ULICE... I PRZESTWORZA - Kręcą cię konie mechaniczne? Świetnie, bo o tę kwestię też zadbaliśmy. Możesz korzystać z całego wachlarza pojazdów: potężnych muscle cars, zwinnych motocykli lub ciężarówek, którymi przewieziesz całą swoją drużynę. Jako że jest to gra z serii Battlefield, gracze dostaną do dyspozycji mnóstwo maszyn latających.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: ITNEL Core i5 2.4 GHz / AMD Phenom II 2.8 GHz
Karta graficzna: 1 GB VRAM - ATI Radeon HD 5770 / NVIDIA GeForce GTX 260
Pamięć RAM: 4 GB RAM
Hdd: 60 GB HD
System: Windows Vista SP2 64-Bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.