Proszę czekać...

Battlefield Bad Company 2 Vietnam DLC

Battlefield Bad Company 2 Vietnam DLC

Dystrybutor: EA Polska
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 60.00 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Bad Company 2 Vietnam w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN. Dodatek wymaga podstawowej wersji Battlefield Bad Company 2 aktywowanej na koncie ORIGIN.Przygotuj się na zupełnie nową wojnę! Bijąca rekordy popularności gra Battlefield: Bad Company 2 autorstwa DICE wyrusza w podróż w lata sześćdziesiąte, w czasy niesławnego konfliktu wietnamskiego.
Przenieś się z tym dodatkiem w lata 60. ubiegłego wieku i weź udział w wojnie wietnamskiej.
 

  • 5 zupełnie nowe mapy. 5 wyjątkowe wietnamskie mapy, z których każda wprowadza nowe elementy graficzne oraz wrażenia z rozgrywki.
  • Sześć kultowych pojazdów. Zawiśnij nad czubkami drzew w słynnym amerykańskim śmigłowcu Huey. Siądź za sterami wytrzymałego rosyjskiego czołgu T54 oraz zwinnej łodzi patrolowej US PBR "Pibber", a także trzech innych pojazdów unieśmiertelnionych w czasach wojny w Wietnamie.
  • 15 charakterystycznych broni. Gracze ruszą do walki mając do dyspozycji 15 nowych rodzajów broni, powstałych w oparciu o ich prawdziwe odpowiedniki, wliczając w to rzadko spotykany karabin maszynowy Navy SEAL XM22 oraz charakterystyczny granatnik M79 "Blooper".
  • Rozbujana ścieżka dźwiękowa z lat 60-tych. Słuchaj ośmiu stacji radiowych, nadających 49 utworów z epoki, wliczając w to "Jazdę Walkirii" oraz "Fortunate Son" grupy CCR.
  • Prawdziwe wojenne dialogi. Nowe głosy zarówno dla żołnierzy amerykańskich jak i wietnamskich, przygotowane w oparciu o autentyczne nagrania z czasów wojny.
  • Nowe osiągnięcia/trofea. Gracze będą mogli zebrać 10 nowych osiągnięć/trofeów, z których jedno dotyczy wysadzenia głośników nadającą wietnamską propagandę. Możesz także zdobyć nowe gwiazdki umiejętności za posługiwanie się bronią z tego rozszerzenia.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2 GHz
Karta graficzna: GeForce 7800 GT lub lepsza
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 10 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.