Proszę czekać...

Battlefield 4 PL

Battlefield 4 PL

Dystrybutor: EA
Język:


Region: PL
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 59.99 zł

lub 251.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Najnowsza odsłona Battlefield 4 już w ofercie na keye.pl Klucze, które należy aktywować na platformie ORIGIN.Battlefield 4 to pierwszo-osobowa strzelanka reprezentująca nową odsłonę klasycznego symulatora pola bitwy, za produkcję odpowiedzialne jest  EA DICE.

Battlefield 4 to ustanawiająca nowe standardy gra akcji słynąca z możliwości niszczenia otoczenia. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii Frostbite 3, Battlefield 4 dostarcza emocji, jakich nie doświadczysz nigdzie indziej.

Tylko w Battlefield 4 możesz niszczyć budynki, w których kryją się wrogowie. Tylko w Battlefield 4 przypuścisz atak od strony wody, z pokładu kanonierki. W Battlefield 4 masz wolną rękę. Grasz na swój sposób i obierasz własną ścieżkę do zwycięstwa.

Oprócz będącego znakiem rozpoznawczym serii trybu wieloosobowego, Battlefield 4 oferuje również emocjonującą kampanię z wyrazistymi postaciami. Scenariusz gry rozpoczyna się sceną ewakuacji amerykańskich VIP-ów z Szanghaju. W miarę rozwoju sytuacji, wraz ze swoim oddziałem rozpoczynasz poszukiwanie drogi do domu.

Ta gra jest poza wszelką konkurencją. Poczuj na własnej skórze chaos wojny totalnej. Tylko w Battlefield 4.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo 2,4 GHz
Karta graficzna: AMD Radeon HD3870
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 30 GB
System: Windows Vista(SP2)/7/8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.