Proszę czekać...

Battlefield 3 Premium Edition

Battlefield 3 Premium Edition

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 79.99 zł

lub 335.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Battlefield 3 Premium Edition w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Battlefield 3 Premium Edition zwiera:

  • Battlefield 3,
  • Battlefield 3 Premium,


Battlefield 3 to trzecia odsłona najbardziej popularnej wieloosobowej symulacji wojennej. Za produkcję odpowiedzialne jest EA DICE.

Battlefield 3 wyprzedza konkurencję dzięki mocy nowatorskiego i potężnego silnika Frostbite 2 firmy DICE. Ta supernowoczesna technologia stanowi fundament, na którym zbudowano Battlefield 3, zapewniając znacznie poprawioną jakość grafiki, wrażenie wielkiej skali, możliwość dokonywania ogromnych zniszczeń, dynamiczne udźwiękowienie i wyjątkowo realistyczne animacje postaci. Świst pocisków, walące się budynki i potężne eksplozje sprawiają, że pole bitwy wydaje bardziej rzeczywiste i interaktywne niż kiedykolwiek wcześniej. W grze Battlefield 3 gracze wcielają się w rolę elitarnych amerykańskich marines. Czekają na nich emocjonujące misje w kampanii oraz wieloosobowa rywalizacja w zróżnicowanych lokacjach na całym świecie, wliczając w to Paryż, Teheran oraz Nowy Jork.

Użytkownicy usługi Battlefield 3 Premium uzyskają również możliwość resetowania statystyk, pierwszeństwo w dostępie do serwerów i nowe elementy graficzne do projektowania emblematów.
Jeśli chcesz otrzymać wcześniejszy dostęp do dodatków, wyróżnić się dzięki unikalnym przedmiotom lub skorzystać z nowych funkcji, możesz to zrobić dzięki usłudze Premium, która wynosi rozgrywkę wieloosobową Battlefield 3 na całkiem nowy poziom.

Battlelog z BF3 Premium:

  • możliowść resetowania statystyk,
  • archiwizacja pięciu ulubionych raportów bitewnych,
  • więcej warstw emblematów,
  • ponad 10 unikalnych grafik do projektowania emblematów.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
Karta graficzna: GeForce GTX 560
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 20 GB
System: Windows Vista / XP / 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.