Proszę czekać...

Battlefield 2042

Battlefield 2042

Dystrybutor: DICE
Język:


Region: PL
Platforma:
Cena sugerowana: 169.99 zł
Twoja cena: 59.99 zł

lub 251.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Battlefield 2042 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Witamy w przeobrażonym świecie. USA i Rosja stoją u progu konfliktu zbrojnego. Wojny zastępcze, które przetaczają się przez świat od dekad, zaprawiły w boju ogromną liczbę weteranów, a zarazem pozbawiły ich miejsca, które mogliby nazywać domem. Ci specjaliści wykorzystują swoje umiejętności, by kształtować przyszłość, o którą warto walczyć.

Walcz na niezwykłych, zmieniających się polach walki. Battlefield 2042 zawiera 7 rozległych map dla maksymalnie 128 graczy (na PC). Od miast, takich jak Seul, aż po pustynie Egiptu – każda mapa oferuje wyjątkowe przeżycia związane ze środowiskiem naturalnym.

Wykorzystaj najnowocześniejszy arsenał. Modyfikuj broń, gadżety i pojazdy w trakcie walki, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wezwij stworzonego do walki robotycznego psa, użyj liny z hakiem lub załóż swój własny wingsuit.

Wybór i wyposażenie specjalisty. Wybierz swoją rolę na polu bitwy i twórz wyjątkowe oddziały, korzystając z nowego systemu specjalistów. Specjaliści zostali oparci na czterech dobrze znanych klasach i każdy z nich posiada własną specjalizację oraz cechę, a całą resztę wyposażenia można w pełni spersonalizować.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.