Proszę czekać...

Battlefield 1 PL

Battlefield 1 PL

Dystrybutor: DICE
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 58.99 zł

lub 247.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Battlefield 1 PL w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Zagraj w Battlefield™ 1 i bądź świadkiem narodzin wojny totalnej. Bierz udział w zaciętych starciach toczonych w wąskich uliczkach obleganego francuskiego miasta, wokół silnie bronionych górskich fortów we włoskich Alpach i na pustyniach Arabii. Poznaj zupełnie nowy rodzaj działań wojennych w pełnej przygód kampanii lub bierz udział w widowiskowych sieciowych bitwach z udziałem maksymalnie 64 graczy, dostosowując taktykę do nieustannie zmieniającego się, zniszczalnego otoczenia. Bij się jako piechur lub kieruj pojazdami lądowymi, powietrznymi oraz wodnymi – od czołgów i motocykli po dwupłatowce i ogromne okręty – uczestnicząc w najbardziej dynamicznych starciach w historii serii Battlefield. Gra w pełnej, polskiej wersji językowej (dubbing).

  • Sieciowe bitwy z udziałem 64 graczy – Stwórz ze znajomymi drużynę i bierz udział w najbardziej widowiskowych sieciowych bitwach w historii gatunku FPS. Bij się jako piechur lub kieruj pojazdami – od czołgów i motocykli po dwupłatowce i ogromne okręty.
  • Bądź świadkiem narodzin wojny totalnej – Walcz w największych bitwach w historii ludzkości. Od silnie bronionych Alp po spalone słońcem pustynie Arabii – działania wojenne na ogromną skalę toczą się na lądzie, w powietrzu i na wodzie. Przekonaj się, jak wyglądały narodziny współczesnej wojny.
  • Intuicyjna destrukcja na niespotykaną skalę – Dzięki intuicyjnej destrukcji każda bitwa jest inna od poprzedniej. Niszcz duże i małe pojazdy, burz całe budynki. Od drewnianych chatek po ogromne kamienne forty –możesz spustoszyć całe pole bitwy.
  • Wojenne opowieści z różnych frontów  – Doświadcz wojennej zawieruchy w pełnej przygód kampanii pokazującej globalny konflikt z perspektywy kilku różnych postaci, którym przyszło uczestniczyć w pierwszej nowoczesnej wojnie.
  • Pełna, polska wersja językowa (dubbing)
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i5 6600K / AMD FX-6350
Karta graficzna: NVIDIA GeForce® GTX 660 2 GB / AMD Radeon™ HD 7850 2 GB / DirectX 11
Pamięć RAM: 8 GB
Hdd: 50 GB
System: Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10 (64-bitowy)
Inne: Połączenie internetowe

Zaloguj się, żeby dodać opinie.