Proszę czekać...

Battleborn

Battleborn

Dystrybutor: Gearbox Software
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 24.99 zł

lub 104.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Battleborn w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Battleborn to nietypowa propozycja od Gearbox Software, studia znanego przede wszystkim z produkcji serii Borderlands. Gra łączy elementy FPS z MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), czyli gry w sieci umożliwiającej udział w rozgrywce bardzo dużej liczbie uczestników.

Varelsi – mroczna siła unicestwia wszystkie gwiazdy i planety w kosmicznym uniwersum, a ci, którzy pozostali przy życiu, muszą o nie walczyć na niewielkim systemie planetarnym o nazwie Solus. Oferuje on ograniczoną przestrzeń i zasoby i z tego powodu prędko stają się one przedmiotem walk na śmierć i życie. Ci, którzy zwyciężą, będą mogli rozpocząć nowe, względnie normalne życie. C, którzy przegrają, odejdą w zapomnienie. Innego miejsca do życia nie ma.

Twórcy gry umożliwili rywalizację w trybie fabularnej kooperacji dla 5 osób lub rywalizację drużynową w trybie wieloosobowym. Uczestnicy rozgrywki mogą wybierać spośród 20 postaci, zróżnicowanych zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i cechy oraz umiejętności przydatne w walce. Umiejętne skompletowanie zespołu, w którym jego członkowie będą się nawzajem uzupełniali, może zapewnić zwycięstwo.

Analogicznie do gier fabularnych, uczestnicy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności. Podobnie, jak w produkcjach RPG, osiągają również nowe poziomy doświadczenia, pozwalające im na osiąganie lepszych rezultatów w toku rozgrywki.

W dobie fotorealistycznej grafiki każde odstępstwo od niemal filmowej jakości obrazu można traktować jak ciekawostkę. Twórcy z Gearbox Software po raz kolejny zdecydowali się zaproponować graczom kreskówkową stylistykę, urozmaiconą użyciem technologii cel-shading. Ci z graczy, którzy mieli do czynienia z pierwszą lub drugą odsłoną Borderlands, natychmiast dostrzegą podobieństwa pomiędzy nimi a Battleborn. Nad obiema grami pracował zespół składający się w większości z tych samych programistów, dlatego podobieństwa między produkcjami są tak wyraźne.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.