Proszę czekać...

Batman Arkham Origins EU

Batman Arkham Origins EU

Dystrybutor: RockSteady Studios
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 150.00 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Batman: Arkham Origins w ofercie na keye.pl . Klucze należy je aktywować na platformie STEAM.Batman: Arkham Origins jest trzecią odsłoną przebojowej serii gier akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Gracze mają okazję poznać początki kariery Człowieka-Nietoperza i dowiedzieć się, dlaczego stał się pogromcą złoczyńców z miasta Gotham. Tytuł wyprodukowany został przez kanadyjskie studio WB Games Montreal.

Dynamiczna rozgrywka utrzymana jest w konwencji gry akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Deweloperzy z WB Games Montreal pozostali wierni mechanice walki rodem z Batman: Arkham City. Warto przy tym zwrócić uwagę, że młodszy i mniej doświadczony Batman nie dysponuje jednak perfekcyjnym stylem zadawania ciosów, a niektóre umiejętności musi dopiero opanować. Bohater może za posługiwać się nowymi gadżetami, w tym Remote Claw – linką pozwalającą połączyć i przyciągnąć do siebie dwa przedmioty (także przeciwników).

Pod względem fabularnym Batman: Arkham Origins jest prequelem cyklu, a źródłem inspiracji scenarzystów stały się komiksy Batman: Year One oraz Legends of the Dark Knight. Akcja osadzona została w wigilię, kilka lat przed wydarzeniami przedstawionymi w Batman: Arkham Asylum. Człowiek-Nietoperz dopiero rozpoczyna swoją karierę superbohatera, tymczasem jeden z najgroźniejszych łotrów w Gotham City – Black Mask wyznaczył nagrodą za jego głowę. Batman musi stawić czoła polującym na niego złoczyńcom i odkryć, dlaczego ktoś pragnie jego śmierci.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8800 GTS
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 20 GB
System: Vista (SP2)/7/8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.