Proszę czekać...

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

Dystrybutor: Rocksteady Studios
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 16.99 zł

lub 71.36 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Batman: Arkham Knight w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Batman: Arkham Knight to czwarta odsłona serii gier akcji o Mrocznym Rycerzu, przygotowana przez studio Rocksteady, które odpowiedzialne były za sukces dwóch pierwszych częsci: Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City.

Fabuła gry opowiada o grupie najgroźniejszych przeciwników Batmana, którą zebrał Scarecrow. Wśród tych złoczyńców znaleźli się m.in. Pingwin, Harvey „Dwie Twarze” Dent oraz Harley Quinn. Głównym celem czarnych charakterów nie może być oczywiście nic innego, jak ostateczne pokonanie Batmana.

Pod względem rozgrywki Batman: Arkham Knight jest grą akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W trakcie zabawy graczom przyjdzie walczyć z grupami przeciwników, a także silniejszymi bossami. Nowością dodaną w ostatniej odsłonie jest wprowadzenie znanego z filmów i komiksów, pełnego nowoczesnej technologii pojazdu Człowieka-Nietoperza. Batmobil będzie można prowadzić zwiedzając – tu kolejny krok naprzód względem poprzednich odsłon – całe Gotham City.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.