Proszę czekać...

Batman Arkham City GOTY

Batman Arkham City GOTY

Dystrybutor: Cenega
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 80.00 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Batman Arkham City GOTY w ofercie na keye.pl Klucz należy aktywować na platformie STEAM. Edycja GOTY zawiera wszystkie DLC.Batman: Arkham City to kontynuacja gry akcji, które przenosi nas do świata znanego z komiksów o tytułowym bohaterze. Za produkcję odpowiedzialne jest studio RockSteady.

Akcja gry rozpoczyna się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej części. Quincy Sharp został mianowany burmistrzem miasta Gotham. Jedną z jego pierwszych decyzji było wykupienie znacznej części slumsów, wyrzucenie z nich normalnych mieszkańców, ogrodzenie terenu i wpuszczenie tam zbirów z Arkham. Nowi lokatorzy zgrupowali się w kilka gangów i w każdym z nich dowodzi jeden klasyczny łotr z komiksów o Batmanie.

Wcielając się w rolę Batmana możemy w zależności od upodobań może przystępować do bezpośrednich walk z przeciwnikami, polegając na bogatym wachlarzu ciosów i ruchów lub też pozostawać w ukryciu i skupiać się na eliminacji wrogów z zaskoczenia. Nasi wrogowie są wyposażeniu m. in. w broń palną, zbroje, tarcze, paralizatory czy noże.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8800 GT 512MB
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 17 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.